Ścięta góra i dół oraz najlepsza jakość HD
Witam przepraszam za tak banalną nazwę tematu, ale nie wiedziałem jak to nazwać. Ścięta góra i dół- coś takiego
Taki dół i góra czarne. Stosowałem wysokosc napisów w vegasie: 1280x720 oraz 16:9 Widesreen TV Aspect, ale po renderowaniu wychodzi z full górą i dołem obrazu. Renderuje w wmv. hd 720-24p. Poradźcie coś ...

P.S Czy jest możliwość otrzymania jeszcze ładniejszego obrazu? Inne opcje renderingu albo coś ;D Pracuje nad ważną produkcją i potrzebuję wszystko cacy elegancko.
Adres URL zawierał nieprawidłowy identyfikator filmu wideo.
Odpowiedz
Lol, jak wybierasz 1280x720 oraz 16:9 Widesreen TV Aspect to się nie dziw, że nie ma pasków. Wtedy w zależności od tego gdzie odtwarzasz to video, będziesz miał różnej wielkości paski. Spróbuj puścić ten film na jakimś CRT, który ma obraz 4:3 i paski będziesz miał :) A takie specjalne bawienie się w robienie pasków, żeby film wyglądał jak produkcja z holiłód jest jak dla mnie trochę ermm... bezsensowna. 16:9 wprowadzono, aby na filmach tak jakby poszerzyć panoramę, gdyż wtedy trzeba było trochę dalej być z kamerą od obiektu filmowanego przez co otrzymywało się obraz bardziej panoramiczny niż w przypadku obrazu 4:3.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
CRT? Tomislater wyjaśnij o co chodzi. Nie jestem taki "pro" w te klocki
Chodzi o monitor albo telewizor z kineskopem:P
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości