Blokada w Architekcie
Witam.
Mam pytanko.
Przykład; ''oddaje płytkę klientowi lecz nie chcę aby miał możliwośc' skopiowania jej'' Czy w ARCHITEKCIE jest możliwośc' zablokowania tej funkcji?
Proszę o pomoc.
Odpowiedz
Nie i nie istnieje taka mozliowsc w warunkach domowych. Programowo nie, technicznie tak. Fizyczne uszkodzenie plyty!!!
Odpowiedz
Podziękował, anmedia.
Szkoda że nie ma takiej opcji........ :(
Odpowiedz
(05-09-2012, 22:26)Piwosz napisał(a):  Podziękował, anmedia.
Szkoda że nie ma takiej opcji........ :(

Sam stracilem na szukanie informacji jak zabezpieczyc DVD blisko dwa lata i sobie odpuscilem. Nawet kiedys znalazlem jeden program - nie pamietam nazwy, ale on modyfikuje pliki tak ze w DVD nie sa do odczytania. A to co masz w Architekcie to jak najbardziej dziala ale ... Musisz miec wykupiony klucz. Ten klucz nagrywasz na tasme i oddajesz do tloczni. To jedyne wyjscie, niestety.
Odpowiedz
To nie jest żadne wyjście, nie spotkałem jeszcze płyty, której nie można skopiować. Zabezpieczanie płyt to bzdura. Trzeba tak kalkulować usługę, by nie zawracać sobie głowy takimi pierdołami.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Efix masz racje. Jesli jest zabezpieczenie to jest to kwestia kilku dni by znalazl sie soft. Ale wiekszosc ludzi ktorzy kupuja pyty nie ma pojecia jak to zrobic. Ja kiedys zrobilem taki test z czystej ciekawosci jak to wyjdzie. Na grupe osob zakup plyty zrobilo 50%. Ja poukrywalem katalogi i to wystarczylo by kolejne 20% przyszlo kupic plyte. Okazalo sie ze nawet czegos takiego nie potrafili obejsc.
Odpowiedz
To nie jest kwestia paru dni tylko co najwyżej godziny w najgorszym wypadku. Jedyne co ludzi powstrzymuje, to zwyczajne "nie chce mi się". Większość olewa sprawę, jeśli wysiłek przekracza kliknięcie pierwszego wyniku z googla. Więc jasne, może trochę tam symbolicznie utrudnić, o ile nie musisz robić alpejskich kombinacji "na gwoździa". Dla mnie wszelkei takie zabezpieczenia to bezsens, uderzają tylko i wyłącznie w uczciwych userów.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Zawsze tak bylo, jest i bedzie. No coz, ale jak zycie pokazuje bycie uczciwym nie poplaca. Oczywiscie nie zawsze.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości