Mała zabawa w Vegasie :)
Jak w temacie.

youtube.com/zenn1337
Odpowiedz
No przyznam że nieźle wygląda, spodobało mi się :] tak trzymaj!
Odpowiedz
Witam możesz podać jakich efektów użyłeś i filmik mi sie podoba ;P
Odpowiedz
Vegas Quake, Magic Bullet Looks, color correction secondary, dużo Velocity, kilka overlayów.
Odpowiedz
Filmik bardzo dobry! Mógłbym się dowiedzieć w czym robiłeś napis w 3D na początku filmu?
Odpowiedz
W Cinema 4D.
Odpowiedz
mozesz mi powiedziec jak uzyskales ten przytlumiony dzwiek przy 2 strzale? :D A i jak zrobiles to ze napis jest jakby ,,przylepiony'' do sciany jestem nowy w vegasie wiec sie pytam moze poradniczek? ;D
Odpowiedz
Napis to niestety sprawka kooperacji programu do zgrywania klatek z gry z programem do modelowania w 3D :)
Jeśli chodzi o dźwięk to jest to efekt Resonant Filter, preset Muffler.
Odpowiedz
i ostatnie pytanie uzywales do tego jakis pluginow? I w jakiej wersji vegasa robiles to bo ja mam 11.0 i nie moge znalesc Resonant Filter ,preset Muffle , Vegas Quake, Magic Bullet Looks szukam w VIDEO FX i nie moge tego znalesc mozesz mi pomoc?
Odpowiedz
To było robione w wersji Pro 10.0. Jestem prawie pewien, że masz ten efekt dźwiękowy, gdzie go szukasz? Musisz kliknąć w Event FX na evencie na ścieżce dźwiękowej (taki symbol na jego końcu).
Vegas Quake to osobny skrypt, który musisz ściągnąć samodzielnie (jest darmowy). Na yt jest masa tutoriali tłumacząca zasady jego działa, więc powinieneś sobie poradzić.
Magic Bullet Looks to oddzielny plugin.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości