tunel wspomnien
chciałbym zaprezentować swoją prace jest to taki prezent dla mojej Zony na 14 rocznice ślubu nie jest to wersja ostateczna,wiem że trzeba jeszcze parę rzeczy poprawić,chce też dać w miejsce obrazów wiszących takie same obrazy tylko z filmikami np z naszego ślubu ,a tu filmik
Odpowiedz
Nie wiem czy to finalna rozdzielczość, ale napisy wydają mi się lekko rozmyte (głównie "ukochana stokrotka").
PS: Renderuj tak, żeby nie było kaszet - chyba, że wiesz dokładnie na czym będziesz to odtwarzał.
Odpowiedz
Moim zdaniem forma tunelu średnio tutaj pasuje, bo zdjęcia są mało widoczne. Może lepiej w formie albumu ze zdjęciami? Choć forma albumu jest banalna i się przejadła. Końcowy efekt z sercem... przydałoby się zanikanie i rozjaśnianie gdyż za szybko się pojawia. Przyznam, że prezent na rocznicę genialny. Po 14 latach albo się nie pamięta albo kupuje kwiaty "na odczepnego". Myślę, że to będzie miła niespodzianka :)
Odpowiedz
WIdzialem juz gdzie bardzo podobny filmik. O ile pomysl jest ok i muzyka ok, to jak juz jestes przy zdjeciach, to zatrzymaj sie przy nich i "obroc kamere" tak by te 3-5 sekund pokazac fotke. Takze ramki wydaje mi sie ze nie bardzo pasuja do tego tunelu. Tunel jak przejscie pod dworcem kolejowym i ramki z muzeum. Bardziej by tu pasowaly ramki jak z bilbordow. Ale generalnie bardzo fajne, pracochlonne no i byle by Twoja zona to docenila :)
Odpowiedz
żona doceniła popłakała sie jak bóbr była zachwycona oczywiście parę rzeczy zmieniłem któregoś dnia zamieszczę filmik z poprawkami
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości