Dubstep edit - pomocy:D
Witam , jak zrobić tzw. "Dubstep Edit"
o takie cos mi chodzi jak w tych filmikach:

1.

2.

Chodzi mi o styl tych video , chciałbym uzyskać coś podobnego.
Odpowiedz
Cięcia w rytm muzyki, tyle że z ciekawym pomysłem. Nic trudnego, lecz czasochłonne. Trzeba mieć przede wszystkim wyczucie jak to wszystko "posklejać". Nie sypniemy Ci tutaj konkretnym pomysłem.
Odpowiedz
To może pokierujecie mnie jak mam takie rzeczy zrobić , na jakimś przykładzie muzyki lub coś , byłbym bardzo wdzięczny
Odpowiedz
A zrobiłeś już coś w Vegasie w ogóle?
Odpowiedz
Tak .
Odpowiedz
Baw się Pan/Cropem, Velocity, overlayami. A z CS'a zgrywaj w dużej ilości fps.
I na przyszłość zadawaj bardziej precyzyjne pytania.
Odpowiedz
Wydaje mi się, że pytanie nie dotyczy efektów, a sposobu montażu. Dubstep jest dynamiczny, tak samo filmik powinien mieć dynamikę i w rytm tych basów w dubstepie (nie wiem jak się to nazywa) powinien montować, tak aby widz dostał epilepsji. Faktycznie pytanie w stylu "jak zrobić fajowe video?"
Odpowiedz
Dokładnie nozownik0 , o to mi chodziło lecz ja mam niski staż w obróbce filmików w Vegasie i nie wiedziałem jak zadać dokładnie to pytanie :]
Nożownik , to mógłbyś mi dać jakieś wskazówki? Jakies screeny , tutoriale?
Odpowiedz
(05-02-2012, 19:51)exforge napisał(a):  Nożownik , to mógłbyś mi dać jakieś wskazówki? Jakies screeny , tutoriale?
Chyba człowieku oczekujesz niemożliwego... Napisał Ci już o "sposobie montażu". Może niech Ci zrobi jeszcze cały film, a Ty się podpiszesz swoim nazwiskiem, co? Masz ręce, użyj wujka Google - on Ci z chęcią poszuka.
Odpowiedz
To o co pytasz to już nie strona techniczna a twórcza, nie powiem Ci jak masz montować bo to zależy od Ciebie. Bierzesz surowy materiał i montujesz pod dubstep.
Odpowiedz