Problem z Adobe After Effects
Wiem że to forum o Sony Vegas ale może przy okazji pomożecie też z ww. programem. A więc do rzeczy, ostatnio znalazłem wiele świetnych poradników do After Effects 5, w dodatku po polsku. Jednak niestety program ten działa tylko na 64 bitowych komputerach, a mój niestety ma 32. Zawiodłem się. Czy inne części tego programu też są kompatybilne z SV i czy jest szansa że pójdą na 32 bitowym komputerze?
Odpowiedz
Co to znaczy "inne części programu"? Inne części pakietu CS? Sprawdź na stronie producenta, w sumie co za różnica, i tak ukradniesz a nie kupisz. Wiec pirać niższą wersję albo przejdź na 64 bity. Powoli wszystkie programy tego typu będą 64 bitowe więc należy raczej iść w tę stronę.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Adobe nie bedzie wspieralo juz 32bitowych systemow. Poza tym czym sie zawiodles? Tym ze wreszcie bedziesz mogl wykorzystac wiecej niz 4GB ramu? A moze tym ze zamiast obrabiac zdjecie przez godzine, teraz to zrobisz w 10 minut?
Odpowiedz
Tylko Adobe Premiere i After Effects są 64 bitowe. Photoshop jest w dwóch wersjach - 32 i 64 bity. Po za tym reszta pakietu jest nadal 32 bitowa.
Jak się pospieszysz, to jeszcze przez kolka dni znajdziesz Photoshopa CS6 za darmo. Zeby było jasne. LEGALNIE. Na stronie producenta. W wersji Beta (chociaz on niedlugo przestanie chodzic).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości