Mój pierwszy film zrobiony w SV 11. Proszę o recenzję i rady na przyszłość :))
Witam, na informatykę mieliśmy zrobić filmik 3 minutowy, można było użyć jakiegokolwiek programu . Ja użyłem sony vegas i oto co udało mi się stworzyć.

Próbowałem dać jakieś przejścia pomiędzy clipami, ale stwierdziłem że lepiej zostawić tak jak jest :)

Enjoy
Odpowiedz
Dobrze, że wiesz do czego służy muzyka w filmie - starasz się korzystać z jej "dobrodziejstwa" choć słyszę i widzę, że się w niektórych momentach nie zgrywa.
Poza tym nie pasują mi te napisy "Sawto Studio Presents" i "Epic Cinematic Music Video" do całości. "Everything" jest za krótko.
Odpowiedz
Dziękuję za pochwałę jak i za wskazanie błędów : ). Pierwotnie miałem w zamyśle zrobić trailer z posklejanych cinematiców dlatego dałem napisy "Sawto Studio presents" i tytuł na końcu. Co do muzyki to faktycznie, chciałem żeby pięknie współgrała z całością. Przypuszczam że Tobie chodzi o 2:16-2:19, oraz 2:01-2:03, bo tu sam po zrenderowaniu filmu stwierdziłem, że mogłem te momenty dopasować lepiej do muzyki. Jeszcze raz dziękuję za rady i pozdrawiam :).
Odpowiedz
Bardziej 2:01-2:03. Skoro sam stwierdziłeś błąd - mogłeś spróbować go jakoś naprawić. Chyba, że nie było już czasu... albo chęci.
Odpowiedz
Bardziej czasu, bo film miał być gotowy na nst. dzień, poza tym myślałem że błąd będzie mało widoczny w odniesieniu do całości a tu proszę ... :D
Odpowiedz
Przejście przez czerń lub biel jest dosyć mocnym elementem narracyjnym. Ty go ewidentnie nadużyłeś. Za dużo i za długich. Z muzyką gra, napisy - kompletnie z dupy.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Używałem tylko przejść czarnych, białe były oryginalnie dodane w klipach, a dodawałem je, żeby nie było widocznych nagłych zmian scen, być może rzeczywiście je nadużyłem, ale jak mówiłem, to mój pierwszy film, w przyszłości będę starał się unikać wymienionych wyżej błędów.
Odpowiedz
Film bardzo dobrze się ogląda. Jak na pierwszą produkcję to jest za przeproszeniem zajebiście :) I materiały - baaardzo dobrze dobrane i ładnie zgrane z muzyką :)
Odpowiedz
ja to tam widzę tylko ładnie pocięty filmik z efektami przejścia które można zrobić w tak prostym programie jak choćby windows movie maker. Muzyka może być. Mogę powiedzieć tyle filmik prosty do zrobienia tylko trzeba być jakimś no-life aby znać tyle tak powalonych gier :D co ja tam widziałem (nie licząc assassin's creed bo to dobra gierka ;)
Odpowiedz
To, że dałem tyle scen z gier nie znaczy wcale, że musiałem w nie grać:) Z tych grałem tylko w Assassina i Wow'a. Reszta znaleziona w internecie w poszukiwaniu materiałów. Film był pierwszym kiedykolwiek zrobionym przeze mne, nigdy nie miałem styczności z czymś takim, więc wiadomo, że nie musi być wszystko idealnie:) a wybrałem SV ze względu na to, że najwygodniej według mnie się w nim pracuje, spodobał mi się bardzo ten program i nie wyobrażam sobie na chwilę obecną pracować w innym.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości