nie można zrenderować?
zrobiłem już filmik, ale nie mogę go zrenderować (sony vegas pro 11). Wybieram File -> Render As -> próbuję zaznaczyć .AVI (ale później napis "Render" pod spodem jest szary i nie mogę tego zrenderować". Próbowałem też ze zaznaczaniem ścieżki i -> Render To New Track.

Jak zrenderować gotowy film w .AVI?
Odpowiedz
Może spróbuj kliknąć "Custom" w okienku.
Odpowiedz
Gdzie to jest?
[Obrazek: 262qjxi.png]
Odpowiedz
Widzę, że to się w 11 zmieniło na Customize Template, ale u Ciebie też jest szare. Może zaznacz "View all options"? ;> Sam mam 9, więc średnio u mnie z 11...
Odpowiedz
Widzisz pzed napisem Video for Windows (.avi) jest taka strzałka...
Jak na nią klikniesz, to Ci się rozwinie lista z Template'ami, które można Customizować ;)
Odpowiedz
dzięki za pomoc.
Odpowiedz
Pomyślałem o tym Mateusz, ale jakoś nie byłem pewny, myślałem, że to po prostu taka lista xD
Odpowiedz
Otwierając kolejne wątki ostatnimi czasu już nawet nie chce mi się opierdalać nubów. Jesteśmy już tak blisko dna i otchłani ignoracji, lamerstwa i lenistwa, że pozostaje tylko czekać, aż się odbijemy...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Niedługo jeden gostek z drugim zobaczą nową ikonę na pulpicie po zainstalowaniu programu i będą się zastanawiać co z tym fantem zrobić.
Odpowiedz
Nie jestem aż tak spostrzegawczy aby pomyśleć, że jakieś trójkąty można rozwijać (to wygląda jak zwykła lista, jak np. myślniki)
Odpowiedz