Pytanie o efekty
Może ktoś mi podać nazwy efektów w tym filmiku? Zrobiłem go dawno temu ale nie pamiętam nazw efektów były to newblue ale jakie nie wiem bardzo dziękuję.

Odpowiedz
Sprawdziłem, nawet sobie zapisałem, ale nie pamiętam gdzie.
A tak serio to nie mam czasu.
Chłopie. Litości. Sam to robiłeś, i nawet nie chce Ci się przeglądnąć efektów w Vegasie?
Bardzo proszę.
Odpowiedz
Jak robi się coś rok temu to skąd mam to pamiętać? Po reinstalce nie mam pliku projektu. Lowie
Odpowiedz
Nie chodzi o plik projektu, a o zaglądnięcie do efektów w programie. Nawet jeśli masz full pakiet NewBlue, to znalezienie zajmie Ci mniej czasu niż tworzenie nowego wątku. Ale jak wolisz. Twoja sprawa.
Odpowiedz
Zanim ja bym każdy efekt wstawił i zobaczył to hoho :} temu pytam o poradę może jak znajdę 1 to daje przypomne sobię
Odpowiedz
@mateuszszar , zrobiłem jak mówiłeś sprawdziłem wszystkie efekty. I znalazłem parę, ale nadal brakuje, któregoś. I dodatkowo nie pamiętam preferencji, że wyszła mi tak dobra jakość.
Odpowiedz
bump.
Odpowiedz
Przydałby się jakiś osobny wątek coś w rodzaju "Hall Of Fame".
Odpowiedz
Chyba raczej (przepraszam, jak ktoś się poczuje urażony ze względu na wyznanie, nic mi do tego...) "ściana płaczu"...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz