Zapis projektu w "locie"
Vegas studio 10 Platinum. Czy istnieje tu możliwość automatycznego zapisywania projektu w czasie pracy np. co 1 min.? Zdarza mi się wywalać projekt np efektem Blue FX. Boję się utraty tego co zrobiłem kiedy zapomnę o zapisie klawiszami Ctrl S. Że nie wspomnę o niespodziewanym zaniku napięcia. Proszę o podpowiedź.
Odpowiedz
Vegas zapisuje projekt automatycznie co 5 min. w katalogu plików tymczasowych (warto czasami zajrzeć do Preferences>general), a czas pomiędzy zapisami można zmienić w Preferences>Internal (trzeba wciskać SHIFT podczas wchodzenia do Preferences żeby pojawiła się zakładka internal).
Odpowiedz
(04-24-2012, 16:35)Pinto napisał(a):  Vegas zapisuje projekt automatycznie co 5 min. w katalogu plików tymczasowych (warto czasami zajrzeć do Preferences>general), a czas pomiędzy zapisami można zmienić w Preferences>Internal (trzeba wciskać SHIFT podczas wchodzenia do Preferences żeby pojawiła się zakładka internal).
Dzięki bardzo.Trochę się nabiedziłem zanim dotarłem do właściwej linijki, ale udało się.Przestawiłem sobie wg mojej potrzeby i pracuję spokojnie.Pozdrawiam.
Odpowiedz
Witam serdecznie,

a możesz podać w którym miejscu zmienione zostały ustawienia po wejściu w Internal??

Dużo tam tego:)
Odpowiedz
(11-03-2012, 22:57)caskers napisał(a):  Witam serdecznie,

a możesz podać w którym miejscu zmienione zostały ustawienia po wejściu w Internal??

Dużo tam tego:)

Musiałem sobie przypomnieć, ale się udało. Odszukaj linijkę o brzmieniu - msAutoSaveJnterval - jest mniej więcej w środku całej tabeli. Czas podany jest w milisekundach. Ja sobie np. ustawiłem na 60 000 czyli na 1 minutę. Pozdrawiam.
Odpowiedz