Szukam takiego uchwytu.
Ktoś się orientuje gdzie mogę dostać coś takiego, w tym stylu?
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSsYc6y2s_oj1yiFgAfLTQ...azWXUl5doe]
[Obrazek: CRW_2084-767x1024.jpg]
[Obrazek: CRW_2078-767x1024.jpg]

Planuję właśnie zakup takiego dobrego uchwytu, żeby uniknąć drgań.
Najlepiej jak by to był jakiś polski sklep.
Odpowiedz
No przecież napisane jak byk, że to sprzęt Manfrotto, więc jaka trudność w znalezieniu? Za same przyssawki i głowicę wychodzi w Polsce najtaniej prawie 2000 PLN.
Odpowiedz
No dobra ale nie chodzi mi o ten model dokładnie tylko inne tego typu, powiedzmy do 1000zł. Jak się nie znajdzie inny model to dozbieram i ten może kupię.
Odpowiedz
Widziałem bardzo podobne na Allegro. Ale były niesłychanie drogie, po kilka tysięcy za takie coś.
Nie wiem co mogłoby być tanią alternatywą...
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Nie wiem Raf02 jaki sprzęt chcesz umieszczać na czymś za kilka stów, ale chyba za bardzo nie przejmujesz się jego losem. To nie sytuacja, w której stawiamy kamerkę na byle jaki statyw i ujęcie od biedy możemy zrobić. Tutaj nie tylko możemy nie mieć ujęcia, ale możemy także pożegnać się ze sprzętem.
Odpowiedz
No jasna sprawa. Ech, to jak na razie wstrzymam się z zakupem, ale poszukam jeszcze może uda mi się coś ciekawego znaleźć, poczytam co nieco i zobaczę co dalej.
Odpowiedz
Na "sposoba":
;-)
Odpowiedz
Hah no da się i tak :] Jak bym miał jakieś zdjęcie to też bym pokazał, jak przymocowałem kamerkę 3 lata temu do malucha, skierowaną na koło.
Odpowiedz
Ja mam takie coś:
http://allegro.pl/samochodowy-statyw-z-p...58884.html

I niestety raz zdarzyło się, że... odpadł!
Honda z tego forum też mówił, że kiedyś mu ten statyw odpadł.

Także ja bym raczej poważnego sprzętu na takim czymś nie montował. Chyba że dodalibyśmy jakieś wzmocnienia taśmami jeszcze. Sam nie wiem.

A te statywy Manfrotto ze zdjęć to cudeńka!
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
http://www.e-cyfrowe.pl/manfrotto-przyss...12737.html
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości