Kilka efektó
Witajcie!
Jestem tu nowy, i potrzebuję pomocy w kilku rzeczach.
1. Jak uzyskać efekt takich kolorów jak w tym filmie?:

2.
z tego filmu efekty, że podświetlone są np tylko niebieskie kolory a reszta czarno-biała, tak do 35 sekundy to trwa.
3. Pojawiający się napis, tzn, że np napis wjeżdża z lewej strony, zwalnia na środku, i znika w prawą stronę zjeżdżając.
4.
ten efekt kibiców z 00:31, nie wiem jak to nazwać, ale oni są tak jakby przed ekranem. Ten sam efekt jest w 01:10. Ten sam film 02:12, efekt bicia serca.

Bardzo proszę o wypisanie jak najbardziej szczegółowo, abym nie miał problemów ze zrobieniem tego. Używam SV 10 HD.
Odpowiedz
1. Nie wiem o co dokładnie chodzi. Jak same kolory to zwiększony kontrast, i w Color Correction lekkie nałożenie żółci. Potem też trochę Glow zauważyłem
2. Efekt jak w Sin City (na YT jest pełno tutków), robisz to w Color Correction (secondary)
3. Track Motion
4. Ten po prawej (mojej :P) jest po prostu nałożony (to jest obrazek, nie film -.-) i przybliżony też w Track Motion albo Event Pan/Crop

Szczegółowo bardziej nie będe tłumaczył, na YT jest jak już wspomniałem masa tutoriali, w samym Vegasie są poradniki i manual. Pozdro
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości