Złe renderowanie
Witam, problem polega na złym renderowaniu tzn. zrenderowany obraz wyświetla jedynie efekty które dodałem do klipów. Na podglądzie w vegasie wszystko wygląda tak jak ma być. Zaznaczam, że film zrobiłem na 4 ścieżkach (3video + 1audio). Z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
pomoże ktoś?
Odpowiedz
Pomógłbym ale nie rozumiem o co chodzi. Można bardziej po polsku? Zwłaszcza fragment: "tzn. zrenderowany obraz wyświetla jedynie efekty które dodałem do klipów" - z tego wynika, że wszystko ok.
Odpowiedz
(04-15-2012, 13:04)simondon napisał(a):  pomoże ktoś?
Jasne wróżka Amanda
Odpowiedz
prawdopodobnie miałeś zablokowaną ścieżkę z materiałem, ale to tylko przypuszczenia
Odpowiedz
(04-15-2012, 13:35)Piciu napisał(a):  Pomógłbym ale nie rozumiem o co chodzi. Można bardziej po polsku? Zwłaszcza fragment: "tzn. zrenderowany obraz wyświetla jedynie efekty które dodałem do klipów" - z tego wynika, że wszystko ok.

Gotowy, zrenderowany obraz zapisany na dysku w formacie .mp4 wyświetla przez cały czas jedynie czarny ekran + efekty i przejścia, które dodałem do klipów.

Odpowiedz
(04-15-2012, 16:52)simondon napisał(a):  
(04-15-2012, 13:35)Piciu napisał(a):  Pomógłbym ale nie rozumiem o co chodzi. Można bardziej po polsku? Zwłaszcza fragment: "tzn. zrenderowany obraz wyświetla jedynie efekty które dodałem do klipów" - z tego wynika, że wszystko ok.

Gotowy, zrenderowany obraz zapisany na dysku w formacie .mp4 wyświetla przez cały czas jedynie czarny ekran + efekty i przejścia, które dodałem do klipów.
[Obrazek: reg.jpg]
Odpowiedz
aha, to dzięki za pomoc... -.-
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości