Sekwencja ujęć.
Siema!
Nie wiedziałem gdzie zamieścić bo w sumie problem który chciałbym żebyście pomogli mi rozwiązać pewnie będzie się bardziej łączył z After Effectem niż Vegasem, ale do rzeczy.
Do jednego z projektów wymyśliłem sobie sekwencje ujęć w której kamera najeżdża na wyświetlacz mp3ki, wpada do środka. widać jak mknie po jakichś kabelkach, płytkach i całym tym ustrojstwie które może być wewnątrz elektronicznych urządzeń i na końcu dociera w inne miejsce, gdzie będzie gość z wykluczowanym tłem. Wiele razy widać coś podobnego w filmach, np. z telefonem czy czymśtam.
Mam nadzieje że wyraziłem się zrozumiale:P
Pjona!
Odpowiedz
Chyba byś musiał zrobić takie coś w animacji 3d. I chyba najszybciej byłoby jak byś właśnie z takeigo filmu o telefonie czy czymśtam byś to ujęcie skopiował. A i jeszcze jedna żecz: Sony Vegas jest do montażu a AAE do efektów.
Odpowiedz
Tak wiem, dlatego napisałem że więcej będzie w afterze robione ale nie ma konkretnego działu poświęconego AAE więc tu dodałem.
Odpowiedz
Ja bym spróbował narysować takie coś w jakimś programie od grafiki 3D i tam wyrenderować taki filmik jak to wszystko przechodzi, a w Vegasie obrobić. Czyli podkręcić kolorki, jakieś przejścia, efekty, z tym że trzeba być dobrym w rysowaniu 3D.

Można jeszcze znaleźć na necie jakiś zdjęcia układów scalonych, jakiś właśnie rozebranych komórek/mp3 na części pierwsze, ważne, aby było w większych rozdzielczościach i pobawić się nimi w Track Motion.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości