Pomoc w intrze
Cześć. Jestem tu nowy na forum jak i w programie Sony Vegas Pro 11. Właśnie przed chwilą ściągnąłem i mam trial. Chce kogoś by mi pomógł zrobić intro takie jak na filmiku :

i też nie wiem jak ustawić u mnie na pasku jak u niego by była 00:00:02 i 00:00:04 itd. Bo strasznie mi się ono spodobało
Odpowiedz
Cześć! Chcesz czy prosisz? bo to różnica. Takie efekty to raczej nie ten program kolego. Nikt za Ciebie nie będzie nic robił zwłaszcza, że nie chce Ci się pojąć podstaw. Gdybys wykazał więcej samozaangażowania w to co chcesz zrobić na pewno znalazły by się osoby chętne do pomocy.
Odpowiedz
Nie wiem Fanta czy zauwazyles ze ten tutorial tak naprawde nie wnosi nic. To co najwartosciowsze czyli tlo wykonane jest w After Effects a cala reszta to dobre aby poznac skroty klawiaturowe w vegasie i np klawisz "M" ktory duzo pomaga.
Odpowiedz
no tak sam początek te drapiące pazury to tylko w adobe after efects w sumie łatwe do wykonania
Odpowiedz
No to proszę, on dał paczkę i mam jego tło i ścieżkę dźwiękową
Odpowiedz
Zobacz jak bys naprawde chcial to nawet bez sluchania, bez dzwieku jestes w stanie zrobic to w 30 minut. Zakladajac ze masz odrobine doswiadczenia w poslugiwaniu sie komputerem (np zainstalowanie czcionki) a z tego co widze to chyba i z tym bedziesz maial problem. Napisz co juz robisz i gdzie masz problem przejsc dalej ...
Odpowiedz
zrobiłem wszystko ale jak zapisuje w formacie .wmv to nie ma ścieżki dźwiękowej
Odpowiedz
A masz zaznaczone w opcjach Include Audio, jesli tak to zobacz czy na Audio Track nie masz mute (cala sciezka jest na szaro)
Odpowiedz
nie mam mute a przy przekonwertowaniu do .wmv trzeba gdzieś ustawić by był dźwięk ?
Odpowiedz
Jezeli nie bylo nigdzie grzebane to domyslnie masz ustawione, ale musisz to sprawdzic. Poprawnie jest tak jak na zrzucie ekranu.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości