Efekt - Trudne Sprawy
Witajcie,
Nie mogłem napisać w efektach nie wiem dlaczego :/
Otóż:
Poszukuję takiego efektu aby mieć taki pasek jak w Trudnych Sprawach - tylko żebym mógł sobie edytować tekst :)
Istnieje coś takiego? Będę wdzięczny za pomoc!
Odpowiedz
Cytat:Nie mogłem napisać w efektach nie wiem dlaczego
Następny. BO K***A NIE CZYTASZ REGULAMINU! Chyba zacznę szukać jakiegoś bot co będzie analizował tekst i banował każdego buca co zada to pytanie. A osoby lekceważżce reguły nie zasługują na pomoc.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Rozumiem twój gniew, ale szkoda że nie można go znaleźć :)
Nie zaśmiecaj tematu takimi bzdetami, lepiej pomoglibyście ze znalezieniem efektu :]
Odpowiedz
czego nie można znaleźć? Regulaminu?
Wejdź łaskawie na stronę główną i popatrz.
LENISTWO i to do potęgi.
Odpowiedz
No to chyba coś źle szukasz.... Pierwszy dział na forum --> OGŁOSZENIA - regulamin itd. Jak właściwie na każdym forum, regulamin zazwyczaj dostępny jest w pierwszym dziale.

Co do tego "efektu" postaram się zastąpić efixa ;)

Jeśli chcesz dokładnie taki sam, to jest w internecie np. taki generator obrazków - http://luzny.pl/add .

W Vegasie wystarczy mieć taki pasek, zrobiony wcześniej w jakimś graficznym programie (da się nawet w Vegasie jakoś zbytnio nieskomplikowany). Wrzucasz na timeline, pan/cropem dopasowujesz jak ci się podoba. Następnie dodajesz tekst na ścieżkę wyżej, który również dopasowujesz odpowiednio do tej grafiki.
Odpowiedz
Dlaczego proste sprawy sa tak skomplikowane. Przeciez to logo wykonasz w jakimkolwiek programie graficznym nawet bez znajomosci zaawansowanego retuszu i to max w godzine przy uzyciu podstawowych narzedzi. Tak jak podali poprzednicy, calosc wykonujesz w programie graficznym nakladasz na warstwe 2 (mozesz dodac jakikolwiek transition) a na pierwszej wpisujesz tekst.
Odpowiedz
Regulamin przeczytany.
Co do efektu - czyli mówicie żebym po prostu stworzył sobie logo w np. gimpie i tylko tekst dodam na tą warstwę w Vegasie. No tak, ale co z tym pięknym zwijaniem się paseczka, który odbywa się po kilku sekundach wyświetlania tekstu, jak taki efekt osiągnąć?
Odpowiedz
To najlepsze rozwiazanie. Mozesz uzyc dowolnego programu graficznego (nie wiem jak tam z gimpem jestes oblatany, ale jak dla mnie sa latwiejsze i prostsze programy -niestey platne) Co dozwijania paska masz przeciez transitiones. I w zaleznosci od tego co potrzebujesz tak go urzywasz. Zobacz http://www.bodas.anmedia.es/index_anmedi...=10&anm=20 menu sa 3 warstwy, obraczki animowane wczesniej wykonane w programie 3D, pasek animowany i napisy. Pasek i napisy wykonane w Vegasie, kazdy z nich posiada wlasny efekt przejscia.
Odpowiedz