Problem z czarnymi ekranami po renderowaniu
Witam.
Po renderowaniu filmu np. z league of legends mam czarne ekrany tzn. przez jakiś czas nie ma filmu tylko dźwięk.
Dlaczego tak mam? Jak się tego pozbyć?
Z góry dziękuję sa pomoc.
Odpowiedz
"z league of legends" - to jest jakiś kodek? Pewnie nie masz zainstalowanego dekodera, który mógłby otworzyć obraz zakodowany tym kodekiem ;)
Odpowiedz
Panie Mateuszu toż profanujesz Pan pojęcia, jak byś Pan wszedł na forum "league of legends" to byś Pan dostał bana za nieznajomość regulaminu i podstawowej wiedzy o gierkach :)
Odpowiedz
ups...
No cóż... może czas na zakup PS (nie chodzi w tym momencie o Photoshop ;)
i nadrobienie zaległości w grach.
Odpowiedz
Peześlij screena z ustawieniami renderu w vegasie to może coś poradzimy.

Odpowiedz
wmv, 720p 60fps, jakość mam na 100, best.

Odpowiedz
@hang - nie wiem, czy przeglądałeś forum, ale zazwyczaj jest tak, że jak ktoś ma problem, to aby mu podpowiedzieć, konieczna jest znajomość plików(kontener, kodek, rozdzielczość, klatkaż...) - które najlepiej odczytać za pomocą MediaInfo.
W Twoim przypadku nie będzie inaczej :)

Bez tych danych można jedynie zgadywać.
Więc, napisz po kolei: jakie masz pliki wejściowe... dodatkowo jaki masz sprzęt.
A poza tym wszystkim, WMV nie jest najszczęśliwszym formatem ;)
Odpowiedz
To tak pliki które montuje w sv sa w avi w 1280x720 maks 100 klatek, ale głównie jest 60.

Sprzęt to płyta glowna asus, amd 4x3,6, gtx 560, 8gb ram, dysk 1tb.

Co powiecie? I w jakim formacie najlepiej renderować? Tylko, żeby jakoś była bardzo dobra, ale żeby też za dużo nie walczyło. (maks około 3gb za 50 min filmu)
Odpowiedz
Ja bym zapuścił render do Sony AVC. Zarówno procesor (4rdzenie) jak i grafika (wspomaganie GPU) powinny dać całkiem dobre rezultaty - w sensie szybki render.

Przy okazji, jaki jest cel renderu? Gdzie idzie ten film?
Jeśli na YT, to właśnie najlepiej Sony AVC (lub MainConcept AVC - gdzie możesz renderować w dwuprzebiegu)...
Jeśli natomiast na DVD, to będzie zupełnie inny rendering...
Ps. Pamiętaj o "Disable Resample" - żeby nie mieć duchów...
Odpowiedz
Na YT.
Ale można maks 30fps w tym Sony AVC.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości