Kupno nowego laptopa.
Witam,

Przyszedł czas na zakup nowego laptopa. Zwracam się więc do Was z prośbą o pomoc z wyborem odpowiedniego modelu.

Bardzo zależy mi, aby laptop miał mniej więcej takie parametry:

Matryca Full HD 1920x1080
Procesor Intel i7 (2GHz+)
RAM 8GB
Porządna grafika (1GB+)

Byłbym w stanie zmieścić się w przedziale cenowym do 4 tyś.?
Bardzo proszę o nazwy modeli, linki, itd.

Z góry dziękuję,
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Takie rzeczy, to tylko w Erze. Notebook z przyzwoitą grafiką:
http://www.x-kom.pl/p/69602-notebook-lap...7hp64.html
Odpowiedz
Do 4 tys będziesz miał nawet 2gb grafikę i 16mb ramu :)
Odpowiedz
(04-12-2012, 10:01)Invis1ble napisał(a):  Do 4 tys będziesz miał nawet 2gb grafikę i 16mb ramu :)

Myślisz, że wielkość RAM-u to wszystko?
Odpowiedz
Tak mówią tylko ci z małymi RAMami :) :) :) :)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(04-12-2012, 10:01)Invis1ble napisał(a):  Do 4 tys będziesz miał nawet 2gb grafikę i 16mb ramu :)

Jakieś konkretne namiary? Bo średnio to widzę :)
Odpowiedz
(04-10-2012, 19:11)Pinto napisał(a):  Takie rzeczy, to tylko w Erze. Notebook z przyzwoitą grafiką:
http://www.x-kom.pl/p/69602-notebook-lap...7hp64.html
Najlepszy jest ten komentarz:
"Laptopa kupiłem tydzień temu. Potestowałem, powgrywałem noe stery update biosu 2razy. Ogólnie jest super. Jeżeli ktoś chce kupować a waha się to polecam. Stabilność pracy, wykonanie to pełen majstersztyk. Wydajność 10pkt, nie nagrzewa się od spodu 10pkt, super dźwięk 10pkt (ma subwoofer), obraz (matryca) 8pkt - bo jest błyszcząca, kolory super.Indeks wydajności w Windows7- 5,9 (dysk zaniża) reszta powyżej 7. Obsługa dobra"
To sie nazywa znajomosc i profesjonalizm, juz po tygodniu wie ze jest super. A juz ten "super dziwek" i subwofer mnie powlaja. Wiem ze sa subwofery sam ma w laptopie to cudo, ale ... na h..j komu to potrzebne jak i tak nie ma zadnego efektu.
Nie nagrzewa sie .... ha, jedyne laptopy ktore sie nie nagrzewaly to te sprzed dziesieciu lat. Kazdy lapek juz po 6 miesiacach dziala jak piekarnik.

No i jescze jedno w temacie na kiego grzyba w laptopie takie parametry skoro ich uzyskanie jest praktycznie nie osiagalne. Powod - chlodzenie.
A dla tych co im sie wydaje ze kupuja i7 czy GTX570 - to nie to samo co w stacjonarnym i nie sugerowac sie tutaj cyframi.
Odpowiedz
Samsung serii 5 jest w porządku. Nowy dobry laptop powinien ci się spodobać. Niestety nie mam owego laptopa ale słyszałem opinie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości