problem ze ścieżką audio
Witam!
Mam problem ze ścieżką audio, dodałem ją do projektu niestety ani na podglądzie ani na finalnym filmie nic nie słychać. Podczas podglądu widać, że dbmeter skacze czyli coś jest odtwarzane jednak w głośnikach cicho. Dodam, że mute nie jest wciśnięte :) Jak tworzę nowy projekt i dodaję ten sam plik mp3 to wszystko ładnie gra. Tutaj nie mogę zacząć od nowego projektu bo mam już pocięte klipy i nie chce ich stracić, został mi już tylko podkład muzyczny do skończenia. W projekcie dźwięk jest ustawiony.
Pytanie mam czy jest jakaś ukryta opcja wł/wył dźwięku ? VegasPro 11

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
dodam, że po kliknięciu na Track FX... po lewej na ścieżce audio pojawia się okno z ustawieniami a na górze mam tak: Track 2 (Muted) czyli gdzieś audio jest wyciszone ale nie wiem gdzie tego szukać, przekreślone fioletowe kółeczko na tracku nie jest wciśnięte....

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Jak na nowym projekcie działa to nie kombinuj tylko rób nowy projekt i skopiuj wszystkie pliki z aktualnego projektu.
Odpowiedz
Ctrl+A, Ctrl+C, Ctrl+V...
Skopiuj do nowego, może byś odkrył co tam siedzi, a może nie, więc lepiej nie kombinować.
Odpowiedz