DVD Architect jak to zrobić?
Witam.

Wiem że forum dotyczy Vegasa, ale Architect, jakby nie było można nazwać integralną częścią zestawu.

Moje pytanie brzmi:
Jak zrobić takie menu w Architectcie, by po włączeniu pierwszego, drugiego, czy nastego filmiku, kolejny włączał się automatycznie, a nie po zakończeniu każdego kolejnego włącza się menu.

U mnie bynajmniej tak jest... czyli zrobiłem jedną płytę z urywkami roku życia mojego syna. Filmików w sumie jest z 24. Niestety, po włączeniu każdego i jego zakończeniu znowu włącza się menu, a nie jak miałem nadzieję że będzie kolejny filmik.

Da się to jakoś ustawić, by nie trzeba było za każdym razem klikać kolejnego filmiku? Mam nadzieję że jedyną możliwością nie będzie połączenie w jedną całość tych 24 osobnych filmików :(

Dziękuję z góry za odpowiedź.
Nie dziękuję tym, którzy napiszą że to tak podstawowe pytania że wstyd o to pytać itp. Takie osoby z góry proszę by się nie wypowiadały, bo niewiele wniosą do tematu, a chodzi by rozwiązać mój problem.

Dziękuję.
Odpowiedz
(04-03-2012, 21:27)perduto napisał(a):  Moje pytanie brzmi:
Jak zrobić takie menu w Architectcie, by po włączeniu pierwszego, drugiego, czy nastego filmiku, kolejny włączał się automatycznie, a nie po zakończeniu każdego kolejnego włącza się menu.
end action... trzeba ustawić, na następny filmik, lub co tam chcesz.
Jeśli nie wiesz, gdzie to się znajduje, to w Pomocy [F1] będzie podpowiedź ;)

(04-03-2012, 21:27)perduto napisał(a):  Dziękuję.
Proszę.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości