Ciemnienie & Ucinanie brzegów
Witam,
Problemy mam dwa i oba drażniące, więc od razu do nich przejdę.

Po pierwsze film po renderowaniu niezmiennie ma tendencję do ciemnienia. Czasem to wychodzi fajnie i mogę machnąć na to ręką, bo nasycone kolory są dość przyjemne dla oka. Nie zmienia to jednak faktu, że chciałabym to w jakimś większym stopniu kontrolować. Bo interesuje mnie tylko rozszerzenie, wielkość owego tworu. A jak jeszcze dobrać to tak ładnie, żeby mi się i kolorki nie przekręcały?

To raz, a dwa - ucina mi notorycznie lewy róg. To jest dosłownie parę pikseli ale niezmiernie mnie to irytuje bo te parę pikseli robi mi w chwili obecnej ogromną różnicę. Video mam nagrane frapsem i gdy je oglądam na surowo to wszystko jest. W momencie gdy chcę wykadrować obraz to tam też na tym ogólnym rzucie owy lewy bok jest widoczny, ale na wykadrowanym podglądzie ani na wytworze finalnym go nie ma. Dlaczego tak się dzieje?

Będę niezmiernie wdzięczna za odpowiedzi. :3
Odpowiedz
Hmmm jakby Ci to powiedzieć - spróbuj jeszcze raz zadać pytanie, dodaj jakieś screeny. O zmianach kolorów dosłownie wczoraj czy przedwczoraj ktoś pytał i Pinto podawał linka.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Oki, o tych kolorkach to zaraz sobie tu poszukam.
A odnośnie ucinania tych brzegów to wklejam linka: http://i39.tinypic.com/aeruc7.jpg
Na tym chyba najlepiej widać, bo to po prostu tekst. Ucina mi tak oba brzegi. To jest normalne czy da się to jakoś naprawić?
Odpowiedz
Żadnych pomysłów? :/
Odpowiedz
Aspekt zmień na 16:9 i po problemie
Odpowiedz
Dziękuję Ci pięknie, zaraz spróbuję to zrobić.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości