problem z efetem
otóż dodaje do przykładowego filmiku efekt wybuchu na czarnym tle i wybuch jest przeźroczysty nie wiem dlaczego?
(z wszystkimi takimi efektami na czarnym tle się tak samo dzieje)
[Obrazek: Beztytuuj_rnwhehe.jpg]
Odpowiedz
Poczekaj chwilę bo się ustawiamy w kolejce żeby ci odpowiedzieć, taką wielką ilość informacji o problemie sypnąłeś że musimy ją przeanalizować dogłębnie, żeby nie zgadywać.
Odpowiedz
? to ma być sarkazm..., są efekty na czarnym tle by dodać je do nagrywanego filmu(ze str detonationfilms.com), w tamtym roku jak z nimi się bawiłem było wszystko ok a teraz jak podkładam wybuch na moje nagranie to po odtworzeniu filmu jest on przeźroczysty a powinien być całkiem widoczny
Odpowiedz
Jak najbardziej był to sarkazm. Lakonicznie odpowiadając w stylu Twojego pierwszego posata - u mnie działa dobrze

Odpowiedz
ale w pierwszym moim poście było też napisane "wybuch jest przeźroczysty nie wiem dlaczego?" , jeśli nie znasz odp na moje pyt dlaczego odp ?

wybuch na czarnym tle robisz przez chroma keyer ?, skoro w trybie kompozycji masz ustawione na source alpha ?
Odpowiedz
Mam odpowiedź na twoje pytanie tylko chciałbym dowiedzieć się od Ciebie nie zgadywać jakiej metody, efektu, sposobu używasz do osiągnięcia celu. A Ty tylko piszesz że działało, a teraz nie działa.
Odpowiedz
video z efektem na czarnym tle jest w pierwszym polu track video i daje tryb kompozycji: add, a w moim nagraniu który jest w drugim polu track video daje tryb source alpha, wcześniej tak robiłem i wychodziło, (dedukuje że Ty robisz to przez chroma keyer)
Odpowiedz
Jak najbardziej przez chroma kayer ponieważ najprawdopodobniej plik który masz z wybuchem jest bez kanału alfa i należy wywalić z niego czarne tło
Tak na szybko jak to zrobić
Odpowiedz
dzięki za wszystko i sorka za mój błąd w pytaniu
Odpowiedz
(04-01-2012, 13:49)say111 napisał(a):  dzięki za wszystko i sorka za mój błąd w pytaniu

Nie ma za co, a co do moich sarkastycznych odpowiedzi to chodzi o to że próbuję uświadomić pytającym, że ten kto chce odpowiedzieć na pytanie nie siedzi przy kompie pytającego i nie wie jak ktoś coś robi, jakiego vegasa używa, jakie ma kodeki w systemie itp. Na poprawnie zadane pytanie z dużą ilością informacji jest szansa na natychmiastową i poprawną odpowiedź
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości