Moja Produkcja: JaMaL SKW & GrS - VideoPromomix [OFFICIAL VIDEO]
Elo

Zapraszam do oglądania, komentowania, i posyłania dalej naszego materiału. Video zrobiliśmy w 100% sami ma ono na celu zachęcić was do pobrania naszej nowej płyty. Link i więcej info pod video bezpośrednio na serwisie YouTube.pl

Jeśli Ci się spodobało napisz jeśli nie to również nas to interesuje dlaczego.

Pozdro

Odpowiedz
Hmm sporo bym tu zmienił, zacznę od muzyki, nie słucham hip hopu, ale flow, bit i same wykonanie jak najbardziej dobre, także śmiało można polecić innym, ale... klip nie za bardzo, napisałeś 100% waszej realizacji a już poczatek (dźwięk) nie jest Wasz a zespołu Kronos Quartet, także pełnie praw ma się wtedy kiedy całość jest autorska. To taki mały szczegół ale ważny jeśli ktoś mówi "to dzieło jest wyłącznie moje". Klip... rybie oko, rybie oko. Dlaczego wszyscy go używają? Nikt przeciez nie lubi tego efektu i brzydko on wygląda, stosuje się go w nielicznych przypadkach gdy obiekt jest blisko kamery. Podczerwień, też nie fajnie wygląda, lepiej sfilmowac ujęcia gdzie jest choć trochę światła, a i tak powinno się filmować z jego ogromną ilością aby wszystko fajnie wyszło. Ja zastosowałbym dynamiczne ujęcia bez zbędnych efektów, ale ujęcia przemyślane i uchwycone z ciekawych kadrów. Dalej... najpierw klip 4:3 potem coś dziwnego z otaczającym czarnym tłem, też niezbyt to wygląda, napisy są tragiczne, nie pasują do klipu, zbyt kontrastują i rażą po oczach. Wrócę jeszcze do czołówki, tło się przybliża a loga zostają w miejscu, one tez powinny sie przybliżać, dziwnie to wygląda, poza tym jakiś cień by się przydał, czy cokolwiek aby trochę wtopiło się w tło i schludnie wygladało. Hmmm no cóż video nie robi wrażenia ale muzyka jest dobra.
Odpowiedz
Muzyka nie jest Kronos Quartet to jest wykorzystany tylko sampel. Napisałem że video zrobiliśmy sami w 100% by nie napisać że cały video promomix zrobiliśmy sami gdyż mam świadomość że podkłady muzyczne nie są nasze ;) Rybie oko rozumiem że chodzi Ci o ten niby efekt szerokokątny ? próbowałem to uzyskać bo nam się to niesamowicie podoba ale przy następnym video już zamierzamy zainwestować w konwerter. Co do ujęć to też bym niektóre zmienił ale już nie mieliśmy czasu chodzić i kręcić tego. Właśnie nie wiem o co chodzi z tym otaczającym czarnym tłem na całym ekranie wygląda normalnie lecz na małym co najmniej dziwnie a renderuje według przepisu na tym forum :) Dziękuję za wypowiedź mam nadzieje że kolejne produkcje będą lepsze choć wydaje mi się że jak na 2 video w życiu nie jest źle. Pozdrawiam
Odpowiedz