Newbie, wrzucanie obrazu na film. - Track motion
Witam, mam problem.. mianowicie, chce umiescic obrazek na filmie w prawym gornym rogu, udaje mi sie to zrobic.. ale jak go wrzuce i pozniej patrze na pogladzie to jest animacja powiekszania i zmniejszania, tzn dostosowywania do wymiaru i meijsca w ktorym mial byc.. a chcialbym, zeby byl w jednym stalym miejscu bez zadnych animacji po prostu chce zmniejszyc w SV jego szerokosc i wysokosc i umiescic w odpowiednim miejscu.. prosze o pomoc!

Chodzi o track motion, że wszystko ładnie idzie ustawić ale przez sekundę jest animacja pomniejszania i wyrównywania danego obrazka!

Udało mi się to zrobić, ale teraz mam inny, większy problem.. bo w podglądzie wszystko jest pięknie ale po zrenderowaniu obrazek jest nie w tym miejscu w którym być powinien.. próbowałem renderować w formatach Avi i Wmv (tym windowskowskim) i dalej to samo.. w Avi obrazek byl powiekszony i w zupelnie innym miejscu, a w WMV odpowiedni rozmiar ale przesuniety z docelowego miejsca.. HELP !
Odpowiedz
Co do pierwszego to pewnie kayframe źle ustawiłeś, co do drugiego to upewnij się że ustawienia projektu są takie same jak ustawienia video (pliku wejściowego), bo to najczęściej rozwala obraz ;)
Odpowiedz
A juz rozumiem, ale niestety w ustawieniach projektu nie mam do wyboru 26144 kb/s i MS-CRAM jest konwersja wideo .. ech .. chyba nic sie juz z tym nie da zrobic?
Odpowiedz
Nie rozumiesz. Ustawienia projektu w sensie rozmiar oraz współczynnik kształtu.
Odpowiedz