Short Pointless Stupid #1
No więc po raz kolejny stworzyłam filmik zupełnie inny niż poprzedni, lecz niestety nie mogę dodać go do właściwego działu gdyż jestem nowym użytkownikiem. Jak coś to proszę o przeniesienie.

No więc miał być to krótki, 'twórczy' i klimatyczny filmik z momentami tak dziwnymi że można by było się pośmiać.. Lecz niestety wyszło coś totalnie nudnego i bezsensownego...
Liczę tutaj na konstruktywną krytykę.
Nie ma HD ze względy na wolne łącze, mimo to filmik strasznie stracił na jakości po przesłaniu ;/

Odpowiedz
1. Po przeczytaniu regulaminu odpowiesz sobie na pytanie dlaczego nie możesz zakładać wątków.
2. Nie ogarniam tego filmiku. Nie potrafię nawet go skomentować. Jedynymi odbiorcami tego filmu to powinnaś być Ty i Twoja koleżanka :)
Odpowiedz
Chyba tytuł sugeruje komentarz - stupid.
Odpowiedz
Co może być na plus to korekta kolorów (bawiłeś się tym trochę z tego co widzę). Uczepić się można ze strony technicznej: użyj statywu, bo obraz się w cholerę trzęsie, a od merytorycznej to cóż... nic na tym filmie nie ma. najpierw pokazujesz koleżankę, potem skaczecie i tyle... Nie wszystko co się stworzy jest warte wrzucenia na internet
Odpowiedz
Okej, dzięki za choć trochę pozytywnych opinii, zapamiętam na przyszłość ;)
Widzę że jednak nie wyszło tak jak powinno, filmik inspirowany był na innym, podobnym który zdobył tysiące wyświetleń i pozytywnych opinii... No cóż, będę dalej próbować xD
Odpowiedz
Z ciekawości - daj linki do tego co Cię zainspirował, może porównując oba filmy dowiesz się, dlaczego Twój film został kiepsko odebrany.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Proszę bardzo filmik, a raczej filmiki które nie zainspirowały:

Odpowiedz
Wiesz co moim zdaniem nie powinnaś sugerować się ilością wyświetleń oraz popularnością innych filmów przy produkcji własnych (zwłaszcza, gdy inspiracje stanowią filmy przeznaczone pod amerykańską publikę), gdyż często filmy typu:
zyskują sporą sympatię, a sama widzisz co przedstawiają ;)
Odpowiedz
Okej, dzięki ;)
Cenna rada, gdyż pewnie popełniłabym ten błąd jeszcze nie jeden raz.
Odpowiedz
Początek w sumie miał jakis klimat, gdyby był częścią czegoś większego myślę że ok, natomiast końcówki nie załapałam - no ale miał być pointless, i jest pointless.

I z ciekawości: jaki to utwór? (chodzi mi o pierwszy) :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości