Jak wykonać efekt Slow Motion (spowolnienie tępa)

Odpowiedz
Robisz tutki, a języka polskiego nie znasz?
TEMPA - bo jest TEMPO a nie TĘPO (chyba, że opisujesz inteligencje a nie szybkość)
Odpowiedz
(03-20-2012, 1:17)mateuszszar napisał(a):  Robisz tutki, a języka polskiego nie znasz?
TEMPA - bo jest TEMPO a nie TĘPO (chyba, że opisujesz inteligencje a nie szybkość)

Jestem dyslektykiem
Odpowiedz
Co najwyżej dysgrafem, a i to mamy serdecznie w nosie , bo po to w przeglądarki i edytory tekstu wetkano speelcheckery, by ich używać. A jak wiesz, że robisz błędy, to tym bardziej powinieneś to sprawdzać.
Ale tak poza tym:
a) daje pytanie w tytule, a tutek w tekście - WTF?
b) temat poruszany wielokrotnie na forum, użyj wyszukiwarki.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Haha, przypomniało mi się coś :P

Odpowiedz
(03-20-2012, 1:17)mateuszszar napisał(a):  Robisz tutki, a języka polskiego nie znasz?

I po co mi to piszesz ? Jak ci sie nie podoba to po co to komentować ?
Nie rozumiem takich ludzi jak ty... Myślisz ze jesteś najmądrzejszy, co ?
Lololol No coment do takich nobów jak ty...

Odpowiedz
(03-20-2012, 13:18)TibaStudio napisał(a):  

I po co mi to piszesz ? Jak ci sie nie podoba to po co to komentować ?
Nie rozumiem takich ludzi jak ty... Myślisz ze jesteś najmądrzejszy, co ?
Lololol No coment do takich nobów jak ty...

A ja nie rozumiem takich jak ty, mleko pod nosem i jeszcze pyszczy jak mu się zwróci słuszna uwagę. Robisz poradnik to rób dobrze, a nie kichę z babolami ortograficznymi. Jest to forum w języku polskim. Do tego żeby jeszcze pisać z babolami gdy jest tyle udogodnień to porażka. Co myślisz że walniesz coś do netu i już jesteś mistrzem świata. W angielskim też żenada, czyli cytując ciebie no comment, sam jesteś cienias
Odpowiedz
@TibaStudio - Piszę, żebyś sobie poprawił - a jeśli nie masz takiej możliwości, to napisał do odpowiednich osób. Ten błąd działa tylko na twoją niekorzyść. Ale skoro masz to w dupie, to twoja sprawa. W sumie to o tobie świadczy.
Ja nie komentuję filmiku. Nawet go nie oglądałem. Nie interesuje mnie. Piszę tylko, że zrobiłeś błąd.
Przypuszczam nawet, że jakbym oglądnął twój poradnik, to bym znalazł więcej twoich błędów.

Poza tym, wcale nie myślę, że jestem najmądrzejszy, ale jeśli twierdzisz, że jestem "nobem" to tylko świadczy o tym, że nawet nie sprawdziłeś, jakie posty zazwyczaj piszę na forum.
Odpowiedz
(03-20-2012, 15:37)mateuszszar napisał(a):  @TibaStudio - Piszę, żebyś sobie poprawił - a jeśli nie masz takiej możliwości, to napisał do odpowiednich osób. Ten błąd działa tylko na twoją niekorzyść. Ale skoro masz to w dupie, to twoja sprawa. W sumie to o tobie świadczy.
Ja nie komentuję filmiku. Nawet go nie oglądałem. Nie interesuje mnie. Piszę tylko, że zrobiłeś błąd.
Przypuszczam nawet, że jakbym oglądnął twój poradnik, to bym znalazł więcej twoich błędów.

Poza tym, wcale nie myślę, że jestem najmądrzejszy, ale jeśli twierdzisz, że jestem "nobem" to tylko świadczy o tym, że nawet nie sprawdziłeś, jakie posty zazwyczaj piszę na forum.
Luzik ;p To w takim razie cofam moje słowa, i jak bys mógł wszystkie moje wątki komentować, bo to dobre rady ;D żle cie zrozumiałem ;/
Dzieki ;)
Odpowiedz