m4v sam dźwięk
Jako iż jest to mój pierwszy post chciałem się przywitać. Mam na imię Damian i mam 15 lat.

Teraz opiszę mój problem. Chce zimportować plik video w formacie m4v, lecz po wrzuceniu go na oś czasu jest sam dźwięk, bez obrazu. Z innymi plikami (np avi) nie ma problemu, jest dźwięk i obraz. Co mam zrobić żeby mi normalnie działało ? Proszę o pomoc.
Mam vegasa 10 pro.

Jeśli był taki topic to przepraszam ale w Search nic nie było na ten temat. Proszę o pomoc !

No i jeszcze ew mogę wam powiedzieć że na początku nie chciało sie wgl importować (Brak quicktime) ale po zainstalowaniu importuje sam dźwięk. Mam zainstalowany K-lite codec pack. Pozdro
Odpowiedz
Miałem podobny problem z MOV to mi doradzili odinstalować K-lite i preinstalować QT i pobrać jakieś inne kodeki, ale ze stron producenta (nie xyz-pack). Podziałało...
Odpowiedz
No dobra, dzieki za odp sprawdze czy zadziala. A jaką paczke kodekow polecasz bo w sumie klite jest najlepsze wedlug mnie.
Odpowiedz
(03-20-2012, 0:13)Piciu napisał(a):  ...i pobrać jakieś inne kodeki, ale ze stron producenta (nie xyz-pack). Podziałało...

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości