film-reklama szkółki sztuk walki
pierwszy projekt, który poddaje waszej ocenie.
napisy na koniec niech lepiej nie podlegają ocenie %) to moja pięta achillesowa.
ahoj

Odpowiedz
Musze przyznać, że całkiem fajnie ci to wyszło, jedyne zastrzeżenia to 1) Fisheye w niektórych ujęciach jest zbędny, 2) Aż się prosi, żeby przejścia (nawet niektóre efekty) robić w rytm muzyki, tutaj się to trochę porozjeżdżało, więc popracować nad synchronizacją. Ale tak poza tym jest na prawdę dobrze, czekam na kolejne projekty ;)

PS. Wiem, ze napisów miałem nie oceniać, ale faktycznie trzeba je poprawić, niszczą cały dobry efekt ;)
Odpowiedz
Napisy wcale mnie jakoś specjalnie nie drażniły, adres i godziny były czytelne.
Ale powiedzcie mi młodzi ludkowie. Po jaką cholerę z uporem maniaka wszędzie gdzie się da wpychacie przebarwienia i ogólnie kręcicie coś dobrym sprzętem, by później udawać zjebaną kamerę z kliszą prześwietloną od niedomkniętego pudełka czy nieszczelnej kamery i do tego źle wywołąną (widzieliście chociaż kiedyś taśmę filmową?).
No ewentualnie rozumiałbym tu stylistykę - w końcu sambo to ruski sport (radziecki dokładnie), więc może jakieś dalekie nawiązanie do radzieckiej myśli technologicznej (aczkolwiek Krasnogorsk był doskonały!). Ale ogólnie - po grzyby żeś te śmieci wciskał? Chcesz zachęcić, czy zniechęcić? Ogólnie wydaje mi się, że trochę nie wykorzystałeś okazji - sambo nie jest specjalnie popularne, ściśle powiązane z ruska armią, taki sport dla twardzieli trochę. Można by sięgnąć, nawet w jakiejś śmiesznej formie po taki motyw.
A jeżeli nie - "słuchajcie mnie człowieki! albowiem po to bogowie dali nam różne ujęcia, by z nich robić dobre filmy. Takie różne ogólne, amerykany, zbliżenia, detale. A ty żeś zeżarł królewskiego bambusa i stoisz jak tyczka, psując moje oglądanie! Hańba ci!" ;)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
przebarwienie nadają charakteru zbyt mdło i podstawowo wyglądającym scenom "zgranym prosto z aparatu" no i są łatwiejsze do opanowanie niż zabawa z balansowaniem kolorami. nadrobiłem trochę tą zabawą kunszt wykonania efektownych ujęc przy średnim świetle na sali.
dzięki za opinie panowie.
Odpowiedz
To chyba mamy skrajnie różne pojmowanie zwrotów "mdło" i "charakter". Przy okazji moment kiedy grupa robi wymachy rękoma z podkładem muzycznym wypadło trochę hmmm komicznie :)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
mozliwe.
no tak z tym się zgodze, rozjechało mi się troche przy tej rozgrzewce. muzyka sobie film sobie.
Odpowiedz
Efix co do tych przebarwień to trochę kwestia gustu, mi na przykład taki efekt się podoba. co innego jakby tam wsadzić TV Simulator albo Old Film, no fakt to by słabo wyszło. Ale jeśli ujęcie jest nudne, chcemy coś zakryć albo po prostu dla ożywienia to czemu by nie. Do takiego klipu reklamowego jak dla mnie jest ok
Odpowiedz
Tylko ten rozjazd zauważyłem i to w sumie najbardziej "przeszkadzało" mi w oglądaniu. Napisy są całkiem okej, osobiście usunąłbym cień.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości