Cięcie wideo
Wiem , że to raczej głupie pytanie ale jak ciąć wideo w SV 10 Pro.? Tylko nie besztajcie mnie bo nie jestem leniwy i szukałem owego tematu na forum ale jest zbyt obszerne i nie mogłem znaleźć . Drążąc temat już mówię o co mi chodzi chciałbym pociąć wideo na mniejsze części (od żądanego momentu mam tu na myśli sekundy np. ) . Jest ktoś kto wytłumaczył by mi to krok po kroku ewentualnie dał link do tematu już znajdującego się na forum. Z góry dziękuje.
Odpowiedz
To może inaczej...
Gdzie szukałeś?

W instrukcji?
W pomocy?
W interaktywnym tutorialu (w programie)?

No żesz... jak jeszcze firma ma wyjść naprzeciw nowym użytkownikom? Pierdoły piszesz, że szukałeś. Albo szukałeś nie tam, gdzie powinieneś...

W interaktywnym tutorialu w programie jest temat: "How to edit on the Timeline".
W pomocy - jest również.
W manualu - na 100%.

Więc nie pitol, że szukałeś. Bo nie ruszyłeś palcem - ops.. przepraszam. Ruszyłeś, prosto na forum, i tworzysz nikomu nie potrzebny temat.

Mało tego - na wstępie powinieneś dostać bana, za brak znajomości podstaw programu (patrz regulamin).

To by było na tyle.
Przeglądnij chociaż ten interaktywny tutorial, jak nie chce Ci się czytać...
Odpowiedz
Tak, pytanie jest głupie i na dzień dobry powinieneś zarobić warna. Łamiesz najbardziej podstawowy punkt regulaminu - czyli posiadania podstawowej wiedzy o Vegasie. Nie przejrzałeś nawet przelotnie helpu do programu, o manualu nie wspomnę. I jesteś leniwy.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
W miejscu w którym chcesz uciąc' event najedź kursorem i naciśnik klawisz S
;)
Odpowiedz
Dzięki Lechu. Temat zamknięty.
Odpowiedz