3D Room + Chodzenie Kamerą Po Ściankach
Witam

Jeśli poprzez połączenie paru płaszczyzn poprzez 3d soruce alpha i ustawienie ich odpowiednio w track motion tak aby uzyskać efekt " pokoju " że widzę przed sobą tylną ściankę, dwie boczne, sufit i podłogę czy jest możliwość chodzenia po tym kamerą bez huśtania płaszczyznami w track motion.

Chcę uzyskać film wideo gdzie po środku jest nasze logo( pośrodku " pokoju ") a loga różnych załóżmy firm są na ściankach wszystkich i sobie latam kamerą z ścianki bocznej na sufit z sufitu na logo na podłodze itp...

Mam nadzieje że mnie zrozumieliście, czekam na odpowiedź i pozdrawiam
Coś takiego jak tutaj tylko nie do końca, np. taki napis ale głównie w tym filmiku chodzi o to żeby latać po ścianach i pokazywać loga.
Odpowiedz
Nie wiem co masz na myśli pisząc o huśtaniu płaszczyznami, ale normalnie robi się to tak, że robisz jednego nadrzędnego tracka jako parent, całą resztę podpinasz jako child i kręcisz tylko tym nadrzędnym.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
do takich rzeczy najlepiej nadaje sie adobe after efects ,sam robiłem cos takiego a tu masz tutorial http://www.videocopilot.net/tutorial/3d_room/
Odpowiedz
Jeżeli już to jakiś soft 3D, wtedy dopiero są sensowne możliwości a nie kręcenie bicza z g..., ale generalnie jakby to powiedzieć to forum Vegasa, pytanie dotyczyło też Vegasa a nie AFX...

Odpowiedz
Witam, nie chce tworzyc nowego tematu, rowniez szukam takiego tutorialu, gdzie jedno z logów bedzie na lewej ścianie w efekcie 3d, oddalone od tej ściany w pewnej odleglosci, z kolei inne logo na prawej, i moje na "przedniej"(na wprost).
@edit:
chodzi mi wylacznie o program SV
Odpowiedz
Robisz dokładnie tak sam, po prostu dodając jeszcze jedną ściankę (lub więcej...) przesuniętą odpowiednie do środka. Oczywiście wypadałoby, żeby logo miało przezroczyste tło...

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości