Oceńcie moją kompilację.
Witam. Chciałbym, aby ludzie ogarnięci w tych tematach ocenili moją pracę, której link znajduje się poniżej:

Wiem, jakość ciulata mimo, że film jest w HD, ale to może dlatego, że clipy, które wykorzystałem były słabej jakości. Prosiłbym o jakieś wskazówki odnośnie stylu, jakości obrazu itp.

Dziękuję i pozdrawiam,
Mati.
Odpowiedz
Na poczatku w tych zdjęciach nie dawałbym tych czarnych przejść, to strasznie męczy oko. Ale potem ogólnie ok :)
Odpowiedz
Fajne
Odpowiedz
Jak wsadziłeś do projektu pliki w słabej jakości, to jakość wyjściowa będzie taka sama albo jeszcze gorsza ;) Co do przejść na początku to mnie osobiście nie męczą, natomiast widać, że głównym zamysłem było wpasowanie ich w muzykę --> w paru momentach synchronizacja się trochę rozjechała i całość się posypała. Brak stabilizacji faktycznie męczy oczy. efekt w 0:45 jak na moje zbędny, nie widać co tam się dzieje. 1:22 widać, że przyspieszyłeś materiał i przez to kilka postaci robi dziwne ruchy. 1:28 unikaj robienia zooma podczas trwania ujęcia, nie wygląda to najlepiej (chyba że stosujesz powolny zoom w celu podkreślenia np. dramatyczności jakiejś sceny). 2:15 znowu przyspieszenie. Popracowałbym też nad napisami --> te końcowe wyglądają jakoś tak powerpointowsko :) To tyle ode mnie ze strony technicznej. Trochę się rozpisałem, ale może parę wskazówek na przyszłość z tego wyciągniesz ;) Nie będe się wypowiadał za bardzo nt tego co widzę na filmiku. Piłką nożną się w ogóle nie interesuje, ale pseudokibice to jak dla mnie stado debili i takich to po kolei pałą po łbie można. Pozdro ;)
Odpowiedz
(03-11-2012, 17:47)Padro Productions napisał(a):  Jak wsadziłeś do projektu pliki w słabej jakości, to jakość wyjściowa będzie taka sama albo jeszcze gorsza ;) Co do przejść na początku to mnie osobiście nie męczą, natomiast widać, że głównym zamysłem było wpasowanie ich w muzykę --> w paru momentach synchronizacja się trochę rozjechała i całość się posypała. Brak stabilizacji faktycznie męczy oczy. efekt w 0:45 jak na moje zbędny, nie widać co tam się dzieje. 1:22 widać, że przyspieszyłeś materiał i przez to kilka postaci robi dziwne ruchy. 1:28 unikaj robienia zooma podczas trwania ujęcia, nie wygląda to najlepiej (chyba że stosujesz powolny zoom w celu podkreślenia np. dramatyczności jakiejś sceny). 2:15 znowu przyspieszenie. Popracowałbym też nad napisami --> te końcowe wyglądają jakoś tak powerpointowsko :) To tyle ode mnie ze strony technicznej. Trochę się rozpisałem, ale może parę wskazówek na przyszłość z tego wyciągniesz ;) Nie będe się wypowiadał za bardzo nt tego co widzę na filmiku. Piłką nożną się w ogóle nie interesuje, ale pseudokibice to jak dla mnie stado debili i takich to po kolei pałą po łbie można. Pozdro ;)

Dzięki za wskazówki ;) A to co widzisz na filmiku to nie są pseudokibice, tylko Ultrasi. I to nie jest banda debili, tylko ludzie którzy poświecają swój czas prywatny na przygotowanie takich opraw. Pseudokibice, to ludzie, którzy robią burdy na stadionach.

Odpowiedz
Miodzio. Zabrakło mi jedynia ujęcia drugiej oprawy Ruchu z derbow z Gornikiem jak zgasły światła.
Odpowiedz
Ładnie, nic dodać nic ująć.
Odpowiedz

Jeszcze wcześniejsza kompilacja, w sumie takie to każdy może robić, bo nic specjalnego w tych produkcjach nie ma. Jakieś porady? :) Chcę stworzyć coś nowego, ale najpierw muszę zmienić swój warsztat ;)
Odpowiedz