Problem po stabilizacji - gorsza jakość
Hej,
jako, że DeShakera z VirtualDuba nie można używać w SV oraz jego obsługa jest skomplikowana używam pluginu Marcalli ProDAD.

Niestety coś się dzieje po stabilizacji - obraz jest postrzępiony - typowy efekt jak w TV progressive\interlaced.
Niestety nie wiem jak temu zaradzić bowiem plugin wydaje się zmieniać materiał filmowy, no i rendering jest brzydki.

Przed:

[Obrazek: iO4R9jpb2mxEd.jpg]

Po:

[img][Obrazek: jP1TdAxJ7fa1j.jpg][/img]

Używam SV 11, ustawienia renderowania to:

[Obrazek: ieQYgtSeZxr6r.jpg]

No i drugie pytanie - czy jest jakiś autoskrypt, który da taki sam obraz wynikowy jaki jest przy wejściu?
Wiadomo, że podczas renderingu coś się zmieni - to kolor, nasycenie czy pojawią się piksele. Można jakoś uzyskać taką samą jakość końcową jaka jest przy przed renderingiem (w oryginale)?. Wiem, że można się bawić ustawieniami - ale najlepiej by było, gdyby SV sam odczytywał parametry i ustawił takie same przy renderingu - teoretycznie więc renderując ten sam plik bez żadnych dodatków to powinienem otrzymać taką samą wielkość pliku jaką ma oryginał.
Odpowiedz
Pokarz jakie masz ustawienia projektu i jakie są parametry plików na których pracujesz
Odpowiedz
Przepraszam, ale dysk mi padł i muszę instalować wszystko od nowa. Jak problem się powtórzy dam znać.
Odpowiedz