Amatorski film do oceny.
Witam z kolegami z klasy po stworzeniu głupiego filmiku na informatyce pt. "The Packers", postanowiliśmy stworzyć coś dłuższego, niestety jesteśmy całkowicie zieloni no ale spróbowaliśmy i dlatego zamieszczam tutaj nasz film, abyście mogli napisać co koniecznie poprawiać w następnych produkcjach o ile będą wszelka krytyka mile widziana. Ogólnym zamysłem filmu był prezent na dzień kobiet, miało to wyglądać tak że na końcu wchodzimy z torbą do klasy pełna prezentów dla naszych dziewczyn, dlatego też w filmie nie gra żadna dziewczyna a wyłącznie chłopaki.
Ogólnie myślę że początkowe sceny są bardzo słabe i dopiero potem jest fajniej ale nie mi tu oceniać tylko wam, miłego oglądania jeżeli komuś wgl się będzie chciało.

Odpowiedz
Pomysł na Dzień Kobiet - zarąbisty. U nas, jak zwykle, po kwiatku i przeszlo bez echa. Takie prezenty, jakie Wy zrobiliście, są najlepsze :) Obejrzałem tylko kawałek, może dlatego, że mnie zbytnio tematyka nie interesowała. Masz fajne wyczucie ujęć, ale czasem ręka Ci drży, jakby nie było stabilizatora. Przez co niektóre sceny są męczące. Do tego światło, trochę relektorów (sam niedługo musze kupić) oraz pobawienie się w ustawieniach przy montazu :)
Odpowiedz