Zawody klubowe w biegu na 10km
Filmik z podkładem muzycznym do zawodów klubowych na 10km.
Film nagrywany Canon HF100 30p.
Mam świadomość, że nie wielu wytrwa do połowy ;)

Odpowiedz
Masz rację trudno dotrwać do końca, moim zdaniem to zlepek fragmentów z podłożoną muzyką w tle. Ni to spójne ni fajne. Skróciłbyś to do 4 min, wybrał najlepsze fragmenty i jakoś zsynchronizował z muzyką. Przesadziłeś z żółtym kolorem na początku i końcu. Mogłeś stworzyć jakiś wstęp i zakończenie. No i nagroda główna wymiata... napis na brudnym samochodzie :) Po pierwsze pomysł! Jak już będziesz wiedział co chcesz filmować i jak chcesz to zmontować to nawet jak Ci to nie wyjdzie to na pewno będzie miało ręce i nogi, bo montaż filmu tak na prawdę zaczyna się w Twojej głowie.
Odpowiedz
Pisałem to już tyle razy w życiu, że chyba sobie makro zrobię.
Muzyka w filmie ma jakiś cel. Nie ma być hałasem w tle, tylko dopełniać obraz. Coś opowiadać, coś ilustrować, wzmacniać emocji. Tu masz tylko napierdalankę bum bum bum przez cały czas, co najmniej jak do ostro montowanego motocrossu czy zawodów Red Bull Figthers, a nie grupki znajomych biegających truchtem po lesie.
Choćby najprostszy podziała - spotkania -> rozgrzewka -> bieg -> finał.
W takim stanie nadaje się to co najwyżej dla znajomych właśnie, a i tak osobiście wkurzała by mnie na maksa muzyka.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Dziękuję za ocenę i wskazówki.
Odpowiedz