Intro #2 Ocencie

Odpowiedz
"K...a! Za mało tego presents k...a! K...a!"
I co to za niedoróba na końcu? Ten obcięty rozbłysk?

Ludzie, jak Was bardzo proszę! Przestańcie wystawiać te swoje gówniane intra. Intro - skrócone ang. Introduction, to ze swojej natury wstęp do czegoś. Odwróćcie kolejność myślenie - zróbcie najpierw coś porządnego do czego zapraszać będzie to intro, a potem róbcie mrygadyłka, presentsy i inne bzdety.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
ale to miało być intro uniwersalne...żebym mógł je stosowac np do każdego filmiku
Odpowiedz
Jasne, po to np. wytwórnie filmowe robią czołówki, np. tu możesz zobaczyć, jak przez lata zmieniało się "intro" wytwórni Universal:

Ale ile przepraszam masz tych filmów, do których ma być to intro? Zmierzam do tego, że młodzi filmowcy (i nie mam na myśli wieku) zaczynają wszystko do dupy strony.
Kiedyś była moda na wyczesany plakat + forum, teraz 5 różnych intr z których każde goli, p...li, usuwa ciąże i krawaty wiąże, ale zwykle nawet krótkiego filmu nie można się doczekać.
No dobra, to uwagi ogólne, nie czepiam się Ciebie.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
no ok rozumiem cie.to jest wlasnie moje intro z serii "same intro".od tej pory biore sie za filmiki
Odpowiedz
Lepsze niż poprzednie, ale jak już kolega wyżej napisał tekst na końcu jest "ucięty'. Do tego te napisy niepotrzebnie tak skaczą na wszystkie strony (moim zdaniem). Nie wiem jak innych, ale mnie to denerwuje. Na plus na pewno kolory i klimat --> tu już jest poprawa ;)
Odpowiedz
no wkońcu ktoś zauważył jakas poprawe xD dzięki :)
Odpowiedz