Kolejne "dzieło" do oceny :)
Witam, chciałbym po raz kolejny oddać Wam pod lupę coś pochodzacego z mojego "warsztatu". O tyle, o ile w vegasie siedzę dosłownie tydzień to musze przyznać, że wiele dzięki Wam się nauczyłem :)

Prześlę nasz (kolezanki i mój) teledysk/klip:

Odpowiedz
Świetnie Wam to wyszło, bardzo "dobry" (nie wiem czy to słowo jest odpowiednie) pomysł na uczczenie pamięci, i tutaj gdyby to było zrobione w movie makerze nie zmieniłoby puenty. Ale skoro dałeś film na forum zapewne oczekujesz komentarzy równiez od strony technicznej. Tak więc początkowy napis zrobiłbym o wiele mniejszy, inną czcionką i bardziej w prawym dolnym rogu. Dał wiekszy kontrast i bardziej popracował nad oświetleniem aby uwydatnić skale czerni i bieli, oraz zmienił przejścia odwracania się obrazu na zwykłe przenikanie, gdyż efektów specjanych takie twory nie wymagają. Napisy końcowe równiez mniejsze, bardziej stonowane. Jest plus.

PS. Udostępniłbyś mp3?
Odpowiedz
a ta kurtyna to prawdziwa?bo jeśli nie to kozacki efekt...
Odpowiedz
Widać mało uważnie oglądałeś, na końcu było napisane, że zrealizowano w ośrodku kultury, więc na pewno prawdziwa.
Odpowiedz