Problem z okienkiem!!
Jak w temacie.Mam problem z okienkiem ktore mi wskoczylo tam gdzie utrudnia mi to prace..chce aby bylo znow oddzielnie jak na poczatku a nie w tamtym miejscu?Jak to cofnąć?

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
http://sonyvegas.info/thread-395.html
Odpowiedz
Normalnie ręce i nogi opadają. Jak to przeczytałem to się "nogą przeżegnałem".
NO COMMENTS
Odpowiedz
no czlowieku noob w tym programie jestem..a jak widzialem na innych forach to sporo osob mialo z tym problem..ja juz sobie z tym poradzilem ale ty tak niereaguj..przypomnij sobie jak ty zaczynałes
Odpowiedz
(03-05-2012, 0:03)manieekxd napisał(a):  no czlowieku noob w tym programie jestem..a jak widzialem na innych forach to sporo osob mialo z tym problem..ja juz sobie z tym poradzilem ale ty tak niereaguj..przypomnij sobie jak ty zaczynałes

Jak ja zaczynałem na vegasie to się nazywał jeszcze Sonic Foundry Vegas , a nie sony vegas. A zaczynałem od ściągnięcia "helpa", bo "wujek google" jeszcze raczkował, a pomysłodawca "youtube" jeszcze chodził do podstawówki. Tak że nie pieprz mi o tym jak zaczynałem, bo jesteś śmierdzącym leniem i czekasz, aż ktoś ci podstawi michę pod gębę, zamiast zacząć tak jak się powinno, czyli od przeczytania instrukcji obsługi, a później od wyszukania rozwiązania problemu w necie przez "szukaj". Wylatywać z takim pytaniem na forum to już totalny debilizm. Zamieścił byś takie pytanie na innych forach "branżowych" to by cię wyśmiali i zjechali jak burą sukę.
Odpowiedz
No to widze walerka ze ty juz w epoce dinozaurów zaczełeś.Ciekaw jestem czy w rl byś był tak wygadany jakbym cie spotkał ^^ A i jebany cwelu...nikt nie urodził się coś zajebiście umiejąc..nikt nie umie wszystkiego i prosi o pomoc innych...a co do google to szukałem rozwiązania swojego problemu i nie mogłem znaleźć...wiec nastepnym razem stul pysk i przemyśl zanim coś powiesz
Ale pewnie tak reagujesz na innych dlatego ,że cie życie skrzywdziło.Pewnie jesteś zerem życiowym dlatego jestes taki wrogo nastawiony.Internet masz w bibliotece a mieszkasz w kartonie :P
Odpowiedz
Ale ty jesteś dojrzały i zajebisty maniek, pokazałeś klasę, nie ma co!
Przenieś się z takimi zachowaniami do piaskownicy, bo twoja kariera na tym forum skończy się szybciej niż myślisz. Jak to mówią - kozak przez kabelek.
Odpowiedz
O mnie mowisz?Poczytaj post walerka.Ja nie kozacze przez neta , ale innego sposobu dojścia do niego niemam.Sam zaczął , ja skończyłem
Odpowiedz
Co do urodzenia się z umiejętnościami - to fakt, nikt się nie rodzi. Ale jest coś takiego jak TALENT. Jedni go mają, a inni trochę mniej, lub wcale.
Do komputerów, czy też programów też można mieć talent (w sensie do rozgryzania). Albo do uczenia - w sensie sposobu pozyskiwania wiedzy, bo można przewalić tysiąc książek i być głupcem... ale nie o to chodzi.
Ja na przykład również zaczynałem od Sonic Foundry Vegas, z kiepską znajomością angielskiego, a do tego bez internetu, i bez manuala.
Większość rozgryzałem metodą prób i błędów. Często jednak zaglądałem do HELPa i z pomocą słownika (takiego papierowego :) tłumaczyłem każde niezrozumiałe dla mnie słowo.

Sorki za off... ale Panowie, trochę klasy... I duuuuużo pokory!
Pyskowanie odstawcie na bok (albo chociaż na PW).
Odpowiedz
no jeden wkońcu co mówi z sensem.Ja akurat w vegasie jak juz mowiłem jestem laik ale ciagle się ucze.To chyba nic złegoze zadaje pytania jak mam z czymś problem.W kompach to siedze juz troche czasu i ucze się na informatyka( w czerwcu egzamin zawodowy).Jeśli ktoś ma problem z kompem to chętnie pomogę jeśli będe umiał , ale jeśli ktoś atakuje mnie za coś ,że czegos nie umiem w tym vegasie to sory ale od tego własnie jest te forum
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości