Przeniesienie projektu
Witam, czy jest możliwosc przeniesienia całego projektu z vegasa 7 do 9 lub nowszej wersji? I jakiego sony vegasa polecacie na starszy komputer?
Odpowiedz
(03-04-2012, 22:36)kokus666 napisał(a):  Witam, czy jest możliwosc przeniesienia całego projektu z vegasa 7 do 9 lub nowszej wersji? I jakiego sony vegasa polecacie na starszy komputer?

Teoretycznie i praktycznie jest.
Z tego co wiem to legalnie ostatnia do kupienia jest 10, no i może coś starszego na rynku wtórnym
Odpowiedz
A mogłby mi ktoś powiedziec jak to zrobic? bo próbowałem przekopiowywac ale nie było opcji wklej w nowszej wersji vegasa
Odpowiedz
Owszem, jest wklej, a skrót klawiszowy jest nawet ten sam jak we wszystkich programach i systemach.
Odpowiedz
Z starszego do nowszego?
Przecież wystarczy zapisać projekt w starym vegasie i otworzyć w nowym vegasie.
Odpowiedz
(03-05-2012, 0:10)mateuszszar napisał(a):  Z starszego do nowszego?
Przecież wystarczy zapisać projekt w starym vegasie i otworzyć w nowym vegasie.

Właśnie jak próbuje otworzyc to wyskakuje jakis komunikat i projekt sie nie otwiera. Zaraz zainstaluje nowszego vegasa i wrzuce ssa z błędem.
Odpowiedz
A jaki komunikat? Bo może jakiś plugin? Ciężko zgadywać...
Odpowiedz
Poradziłem sobie z przeniesieniem projektu, jednak teraz na drodze stanął mi kolejny problem, nie moge wyrenderowac filmu w formacie .wmv , raz wyskakuje mi error "The system is low memory", lub ten który widac na screenie. Dodam że próbowałem wyrenderowac w .avi w 1080-60i YUV i wszystko poszło ok. ///Teraz również próbuje zapisac film w wmv, to doszło do 6%, czas idzie dalej a procenty stoją w miejscu.

http://iv.pl/images/85816591935042763450.jpg
Odpowiedz
Było. Szukaj.

Ps. Co to za moda pisania: "poradziłem sobie"? I tyle...
Wy młodzi/nowi, twierdzicie, że Forum jest po to, aby sobie pomagać, więc może - jak już ktoś się wysilił, aby Wam pomóc - Wy też napiszcie do końca, co było nie tak, i jak rozwiązaliście problem. Później następny mądrala napisze nowy temat, bo tutaj dowiedział się tylko: "Poradziłem sobie"...
Jeśli rozwiązaniem była któraś z powyższych podpowiedzi - NAPISZ KTÓRA.
Jeśli problem był gdzie indziej - NAPISZ GDZIE.
Nie masz odwagi przyznać się, że coś źle robiłeś? Czy o co chodzi?

Myślcie o innych, a nie tylko o swojej dupie.
... i widzę, że przeniesienie na dziewiątkę faktycznie opanowałeś, tyle, że screen jest nadal z siódemki ;)
Odpowiedz
Przed formatem nie mogłem otworzyć projektu z 7 w 9, po formacie zainstalowałem 7, następnie 9 i projekt który skopiowałem otworzył się bez problemów. Mateuszszar nie mogę znaleźć nigdzie nic na ten temat, poza tym tematem http://sonyvegas.info/thread-1544.html , jednak ta metoda u mnie nie zadziałała. Nie chcę wychodzić na lenia, ale ty jako stały bywalec forum z pewnością wiesz gdzie temat z takim problemem się znajduje, a dla mnie, dla nowego użytkownika to szukanie igły w stogu siana
Odpowiedz