Ocencie moje pierwsze intro
Jak w temacie..
Odpowiedz
Słabe. Pełno takich na youtube. Napisy i efekty wyglądają strasznie amatorko. Jak chcesz zrobić dobre intro to po pierwsze pasowałoby, żebyś jakieś swoje logo wymyślił. Jeżeli nie masz pomysłu popatrz na intra chociażby wytwórni filmowych, czy dystrybutorów gier. Nie wszystkie są wymyślne i przepakowane efektami, a jednak dobre. Intro powinno zapadać w pamięć w tym sensie, że dostarczy najważniejszych informacji o autorze, a kiedy skończę oglądać filmik nadal będę pamiętał, kto go stworzył.
Odpowiedz
Obejrzałam dwa - pierwsze ktoś już skomentował, więc napiszę o drugim :)
Jak dla mnie: za długie jak na takie coś - podczas 15 sekund musi się coś dzieć, a u ciebie nie dzieje się nic
- cożeś się tak uprał na te flashe (TV simulator?)?
- mi się osobiście podoba czcionka, ale to 'prestents' jest trochę za duże - odwraca uwagę od twojego nicku
- NIECH Z TYM NAPISEM COŚ SIĘ DZIEJE! albo niech intro będzie krótsze, bo ja widzę coś takiego: wlatuje napis (bardzo fajnie wlatuje), pojawia się czacha która robi jakieś wygibasy i koniec - zakończ też to jakoś :)) jakiś fade, wylot, cokolwiek...
Powodzenia :)
Odpowiedz
aha rozumiem...dzieki za uwagi :) nastepne pewnie będzie lepsze.Pozdrawiam
Odpowiedz
Pamiętaj że to tylko moje zdanie :) Czekam więc na następne!
Odpowiedz
No ok ale warto posluchać kogoś kto juz jest obeznany w tym :)
Odpowiedz
Co do logo to polecam lekturę: "LOGODESIGNLOVE" Davida Airey'a w wersji polskiej wydania Helionu (domyślam się że w Empiku i na Helion.pl jest jeszcze do zakupienia). ;)
Odpowiedz