Jak zapisać zdjęcie
Witam

Wrzucam zdjęcie do vegasa przerabiam i chce zapisać jako zdjęcie .jpg jak to zrobić??:D Proszę o szybką pomoc sory za pisownię .
Odpowiedz
Kliknij ikonę dyskietki nad oknem podglądu.
Odpowiedz
Generalnie Vegas służy do monrażu filmów, a nie obrabiania zdjęć, jednak możesz również tego dokonać, co najmniej na dwa sposoby:
- renderować do sekwencji klatek (ale żeby nie zostać zawalonym setką zdjęć, trzeba ustawić odpowiednio render, albo chociaż zaznaczyć obszar - loop region - o długości jednej klatki; a w oknie renderingu zaptaszkować "Render loop region only";
- wybrać kursorem klatkę, którą chcesz zapisać jako JPEG a następnie kliknąć Save Snapshot to File...
moonscape - był szybszy ;)
Odpowiedz
dzięki wielkie kliknąłem ikonę dyskietki i zapisało ale małe zdjęcie a możecie mi powiedzieć jak ustawić dobry rendering może macie jakiś filmik :D nie wiem jak zrobić aby najlepiej zapisywało fimy:D dzięki wielkie z góry.
Odpowiedz
Ustaw Preview na najlepszą jakość, i największy rozmiar (full best). Wtedy zapisze się w takim rozmiarze, jak ustawienia projektu.
Odpowiedz
noo wiem ale ogólnie do filmów i wszystkiego jak ustawić żeby było Extra!
Może na YT jakiś filmik jest tylko nie wiem jaki byłby dobry :D
Dzięki ci wielkie !

Pozdrawiam David
Odpowiedz
(03-04-2012, 20:31)davidek00 napisał(a):  noo wiem ale ogólnie do filmów i wszystkiego jak ustawić żeby było Extra!
Może na YT jakiś filmik jest tylko nie wiem jaki byłby dobry :D
Dzięki ci wielkie !

Pozdrawiam David

proszę bardzo
link
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości