Zaproszenie dla twórców.
Mam nadzieję, że mi Tomek łba nie urwie, za reklamowanie "konkurencji" :)
Wiele osób z tego forum zajmuje się nie tylko tworzeniem weselnego wideo czy fragmovies, ale często tworzy różnego rodzaju prace, które można zakwalifikować jako video-art albo jak to się teraz nazywa dumnie motion design.
Jeżeli ktoś miałby ochotę wyjść odrobinę (albo nawet więcej niż odrobinę) poza Vegasa, a jednocześnie szuka "tematycznie związanego" miejsca na prowadzenie blog o swojej twórczości, to uprzejmie informuję, że mój kolega odświeżył swój serwis Motionfreaks.pl
Pozwolę sobie przekleić, nie chce mi się uprawiać własnej twórczości, a trochę to długie, więc zainteresowanych zapraszam od razu do http://motionfreaks.pl/index.php/teksty/...ja-nowe-mf

Ze swojej strony daję rekomendacje i swego rodzaju rękojmię, dla tej propozycji, właściciel portalu jest poważnym facetem z jednej strony zafascynowanym obrazem jako takim, z drugiej związany zawodowo, jako że zajmuje się m.in. wizualizacjami na budynkach i tym podobnymi bajerami, nie jest to więc "studencki zapał".
Jak ktoś szuka swojego kąta - serdecznie zapraszam twórców i fascynatów.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Tak ulepszyli i przebudowali serwis, że im aplet czatu IRC wchodzi pod reklamy z prawej strony i nie widać nawet tego kto jest na czacie, jak się już na niego wejdzie. Ale im tego nie zgłaszaj bo Cię zbanują za zwrócenie uwagi na błąd (mają to w zwyczaju).

A tak na marginesie, to byłem kiedyś na jego firmowej stronce. Oglądałem.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
No akurat myślę, że mnie nie zbanuje Splasz, wrzucając to ogłoszenie mówiąc szczerze myślałem m.in. o Tobie Bunch, Ty uprawiasz różną dziwną twórczość, które jak najbardziej się wpisuje w te klimaty.
Przekażę.

Odpowiedz
A co do banów - o ile wiem, to bana dostałeś na różnych portalach i forach :) Tylu tu masz adminów o anielskiej cierpliwości.

Odpowiedz
Sprecyzuję. Na MotionFreaks panoszą się goście z AfterEffects.pl (tu moderator i tam moderator, tu admin i tam admin). Więc nie wiem na kogo konkretnie się trafi, ani który z nich tak cierpi na "ból dupy".

Z banami na Aftereffects.pl jest długa i haniebna (dla nich) historia. Wiesz za co w ogóle dostałem bana? Za wytknięcie im błędu na forum. To mnie uciszyli. Co za żenujące zachowanie. Po 3-ch latach (!) odbanowali i niedługo potem zbanowali od nowa ponieważ "użytkownik ten jest znany z trollowania na innych forach", hah! Genialna argumentacja.

W ogóle w ostatnim czasie sporo tego naszło. Doszło nawet do sytuacji gdzie całe portale dały mi bana. Wyobraź sobie, że wchodzisz na serwis typu np. Nasza-Klasa i zamiast ich stronki widzisz komunikat, że jesteś zbanowany? To dopiero coś. Ale ujawniłem parę ich "chwytów" i pewnie dlatego mnie uciszyli (oczywiście chodzi o inny portal niż NK.pl).
Odpowiedz
(03-02-2012, 17:00)Konto napisał(a):  Sprecyzuję. Na MotionFreaks panoszą się goście z AfterEffects.pl (tu moderator i tam moderator, tu admin i tam admin). Więc nie wiem na kogo konkretnie się trafi, ani który z nich tak cierpi na "ból dupy".

Z banami na Aftereffects.pl jest długa i haniebna (dla nich) historia. Wiesz za co w ogóle dostałem bana? Za wytknięcie im błędu na forum. To mnie uciszyli. Co za żenujące zachowanie. Po 3-ch latach (!) odbanowali i niedługo potem zbanowali od nowa ponieważ "użytkownik ten jest znany z trollowania na innych forach", hah! Genialna argumentacja.

W ogóle w ostatnim czasie sporo tego naszło. Doszło nawet do sytuacji gdzie całe portale dały mi bana. Wyobraź sobie, że wchodzisz na serwis typu np. Nasza-Klasa i zamiast ich stronki widzisz komunikat, że jesteś zbanowany? To dopiero coś. Ale ujawniłem parę ich "chwytów" i pewnie dlatego mnie uciszyli (oczywiście chodzi o inny portal niż NK.pl).
A nie zastanawiałeś się że z tobą jest coś nie tak. Gdzie nie wejdziesz to cię zaraz wyp.... Przypomina mi się zaraz powiedzonko o "wesołym człowieku", gdzie nie wejdzie to się z niego śmieją.
Odpowiedz
tylko że trzeba umieć się uderzyć w pierś i umieć równie krytycznie popatrzeć na siebie. A niestety czasy są takie, że gówniarstwo ma wszystko w dupie, i tworzy sobie swój chory świat wartości (a to policja jest głupia, nauczyciele też, szkoła nie jest potrzebna, nic tylko leżeć do góry dupą i pić piwo... a czasami do tego pograć na PS... a co najgorsze - nagrać swoje wyczyny i zawalać internet takim gównianym nagraniem... że to niby jest fajny, bo umie ponaciskać kilka guzików odpowiednio szybko).
Niestety, Bunch/Szmaciarz/Fix-Kanada/CoolStoryBro/CoolStorySis/Konto (to ta sama osoba) kilka razy udowodnił to, że "nie ma jaj" (cytat. Źródła nie podaję, można sobie znaleźć na tym forum). Chciało by się powiedzieć: "taki zdolny, ale taki głupi".

Nic to... miejmy nadzieję, że jakaś refleksja przyjdzie? Kto wie? W końcu Wielki Post - czas refleksji i odrodzenia :)
Odpowiedz
Daj sobie spokój z tym brakiem jaj. Nie piszę ze "swojego" konta bo nie będę czekał trzech dni na zatwierdzenie odpowiedzi przez moda (tak mam już chyba z pół roku).
Ale to nieistotne bo drugą sprawą jest chęć niepisania pod własnym pseudonimem na takich forach. Z pewnych względów. I to nie dotyczy tego forum tylko. Ogólnie. To nowa polityka. A Wy tam sobie wiedzieć możecie, nie przeszkadza mi to.
Odpowiedz
Owszem... Twoja sprawa. Musisz jednak wziąć pod uwagę, że to, że musisz czekać na zatwierdzenie odpowiedzi przez moda, nie jest przeze mnie, ani przez walerkę, ani żandego innego użytkownika - tylko i wyłącznie PRZEZ CIEBIE. Każdy pracuje na swoje konto. Tak to już jest. Jest regulamin, są wytyczne, są osoby nadrzędne... i z tym się trzeba pogodzić. W końcu zakładając konto godzisz się z pewnymi przepisami panującymi tutaj. Mnie też wiele rzeczy się nie podoba, ale co mam zrobić? Pyskować?
Odpowiedz
OK panowie, To było tylko zaproszenie do kolegi a nie psychoanaliza Buncha - on jest niereformowalny. Ale z różnych względów jestem za:
a) zdjęcia moderowania z konta Bunch tak, by pisał jako Bunch,
b) ultimatum - albo pisze jako Bunch albo nie pisze wcale.
Tzw. krótka piłka. Jako dobry piłkarz Bunch powinien błyskawicznie przyjąć to podanie i więcej nie być "spalony".

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości