Film stoi w miejscu, dzwiek idzie dalej...
otoz, gdy nagralem sobie cos tam w grze, wstawiam do sv a tu mi sie pokazuje ciagle ten sam screen, dziwiek w filmie jest, ale obrazu nie.
ciagle ten obraz jest i nie moge nic zrobic, moze cos w opcjach namieszalem? wie ktos jak temu zaradzic?
programu GSPOT nie moge nigdzie sciagnac, poniewaz gdy probuję to net mi się wylacza...
jezeli byl taki temat to prosze o odnosnik, w wyszukiwarce nic nie moglem znalezc...
w SV 7 ofc.

screen: http://i47.tinypic.com/fyz5op.png
nie wiem co wpisac w wyszukiwarke w ogole, wiec prosilbym od razu o linki /pomoc niz odsylanie do wyszukiwarki^^
Odpowiedz
Spróbuj przekonwertować plik video.
[Obrazek: firestorm2cy2.jpg]
Odpowiedz
A film jak odtwarzasz jakimś programem to leci normalnie?
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
jak odtwarzam np. winampem, to leci, ale w sv obraz stoi, a dzwiek biegnie...
inne programy? mam na kompie tylko sv7, zobacze jak bedzie na 8,9 ale wydaje mi sie, ze pewnie tak samo. nagrywalem to xfire'em, ale pierwszy raz mam taki problem, bo inne filmy z xfire byly normalnie odtwarzane ; p
Odpowiedz
Xfire? Szczerze pierwszy raz słyszę o takim programie, ja zawsze korzystałem z Frapsa Albo CamStudio. Tak jak wrzochu już napisał, polecam przekonwertować VIDEOzillą do innego kodeka/formatu. Czasami Vegas sobie nie radzi z odczytaniem niektórych plików, ponieważ nie posiada odpowiednich kodeków. Wtedy albo instalujemy odpowiednie kodeki, albo konwertujemy film.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
udalo mi sie rozwiklac ten problem, ale pojawil sie nowy
xfire'em muzyka szkla szybciej niz animacja, a fps nie moge zmienic.
frapsem robie, ustawilem do fps gry, ale nie nagrywa dzwieku! nie wiem co robic, w opcjach niby mam ale nic! sa poradniki w google jak zrobic poprzez panel sterowania, ale ja nie mam XP D:
wersja to 2.7.2 full ofc
Odpowiedz