Taki filmik
Witam zrobiłem krótki podkład filmowy do kawałka Nicky Romero - Generation.

Odpowiedz
Szkoda czasu na oglądanie. Odradzam. Generalnie kolejny kolo uważa, że sam fakt posklejania czegoś nad kawąłkiem audio oznacza automatycznie, że należy swoim dziełem powalić świat na kolana.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Nie uważam tak. Zobacz w którym dziale dałem ten filmik. Jeszcze dużo muszę nauczyć. Nie mam pojęcia coś ty taki sarkastyczny. Rozumiem, gdybym, dał to w dziale filmy...
Odpowiedz
No zrobiłeś, i co z tego? 5,5 minut nudy. Zrobiłeś - ok, jest. No i fajnie. Ale jakbyś tego nie zrobił albo nie prezentował publicznie wydaje mi się, że świat nie poniósłby żadnej straty. Ale OK, luz, może komuś podoba taka impresja na temat jazdy samochodem w takt nap... muzyki. Z pewnością ktoś wypowie się pozytywnie, nie martw się.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Ja się nie denerwuje i nie uważam się za nie wiadomo kogo ;) Następny już własnoręcznie nagrany i zmontowany film będzie o wiele lepszy. Jednak muszę dojść do tego jak sprawić by podgląd się nie zacinał (shift+b jest trochę kłopotliwe).

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Jak Ci podgląd zacina to ustaw niższą jakość tego podglądu albo wypróbuj nowszą wersję Vegasa.
Ja miałem tak, że klipy z mojej kamery ścinały w podglądzie aż do wersji 10 (u innych było okej na każdej z wersji).
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz