Music Video
Witam.
Dział gdzie można wstawić zrobiony przez siebie filmik jest niedostępny dla nowych użytkowników, a ja koniecznie chce poznać opinię na temat video stworzonego przeze mnie [jedno z moich pierwszych i muszę stwierdzić że jest trochę przygłupie, proszę więc nie oceniać naszej głupoty, tylko nakręcenie, montaż itp. ;)]

P.S. Na dole można zauważyć mały czarny pasek, który się pojawia i sprawia że obraz podskakuje, pojawiło się to już po wyrenderowaniu... Nie mam pojęcia czemu... (w wmv tego nie ma..)
P.S.S. Wideo renderowane w mp4, więc nawet w HD nie wygląda tak dobrze jak wersja wmv. Niestety wmv posiadam tylko na komputerze z powodu zbyt wolnego internetu, przez który nie jestem w stanie dodać na YT...
Odpowiedz
Mógłbyś ciut spróbować poprawić niektóre filmy jeśli chodzi o kolory (osobiście nie cierpię tej zielonej poświaty od świetlówek), ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczony! Nie jest wcale takie głupie, w ogóle (dla mnie) nie mieści się w kategorii "gimnazjalnej głupawki".
Wiem, wiem, nie wszyscy są przyzwyczajeni do takich moich wypowiedzi, ale serio, podobało mi się to. Jakby to powiedziała moja córka - film był kawaii :)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
- Chaotyczne zmiany ujęć niedopasowane do muzyki
+ Materiał dość dynamiczny (mimo takiej sobie treści) a więc te 1,5 minuty szybko zleciało.
Odpowiedz
Nie zgadzam się - owszem, rozjechał się w paru miejscach, z drugiej strony to dyskoteka, by światełka migały w takt muzyki. Z prac zaprezentowanych na tym forum jeśli chodzi o synchro z muzyką uważam za jedną z lepszych.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości