Efekt Szerokokątny czy Obiektyw ?
Witam mam pytanie czy jest możliwość uzyskania takiego efektu jak w 0:28 i 0:47 w tym filmie:

czy trzeba mieć do tego obiektyw szerokokątny
Posiadam kamere sont dcr-hc17e filmy nie są dobrej jakosci ale narazie nie mam mozliwosci tego zmienic dopiero w przyszłosci zamierzam przesiasc sie ma toshibe camelio x100. Dzoekuje za odp i pozdrawia
Odpowiedz
Jeśli chodzi o efekt, to możesz spróbować pobawić się Pinch/Punch w Video FX, a co do kamery, to naprawdę daj sobie spokój z jakimikolwiek toshibami camileo ;)
Odpowiedz
Pinch/Punch się już bawiłem i cieżko jest uzyskać coś takiego, moze jakiś plugin ? a co do kamery to chce kupic jakas do 400 zl a te toshiby widzialem w tej cenie na allegro, no i chodzi wiadomo o dobrą jakość a przegladajac test tej kamery na yt jest dla mnie zadowalająć ale o tym bede zakładał w niedalekiej przyszłości osobny wątek lecz teraz mnie interesuje ten efekt. czy jest mozliwosc uzyskania takiego samego efektu jak w tym filmie bez obiektywu ?
Odpowiedz
Tak, kup Camileo a potem zamieszczaj tu wątki rodzaju " Pomocy! Dlaczego nie słychać dźwięku z tej kamery w Vegasie???????????????"
Co do tego wątku, to oczywiście, że potrzebny konwerter szerokokątny.
Odpowiedz
(02-24-2012, 17:22)Pinto napisał(a):  Tak, kup Camileo a potem zamieszczaj tu wątki rodzaju " Pomocy! Dlaczego nie słychać dźwięku z tej kamery w Vegasie???????????????"
Co do tego wątku, to oczywiście, że potrzebny konwerter szerokokątny.
Daleko nie trzeba szukać, dzisiejszy post
link
Odpowiedz
Ja sam kupiłem kiedyś Camileo i żałuję. Dźwięk to pierwsza rzecz, inna to całkowity brak stabilizacji, kolejna to ziarno przy tylko trochę ciemnym otoczeniu... Obraz wygląda ładnie, ale tylko jeśli jest dużo światła, a zoomu lepiej nie używać jeśli chce się mieć stabilne ujęcia.
Co do pluginu, to spróbuj poszukać na jakichś zagranicznych stronach w języku angielskim, ale wątpię, by ktoś coś takiego wymyślił bo i po co?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości