TimeCode proszę o szybką pomoc!!
Witam jestem newbie w vegasie 9 ;D
Mój problem polega na tym że chce aby czas zaczął liczyć od danego momentu filmu. Mniej więcej tak jak tutaj
0:54.
Gdy przeciągam efekt timecode to liczy on czas od początku filmy do końca, może to głupia ale niech ktoś mi wytłumaczy ew. jakiś poradnik jak zrobić timecode od danego momentu filmu. Z góry dzięki za pomoc :).
Odpowiedz
Split na event w miejscu od którego ma liczyć
Odpowiedz
(02-24-2012, 15:10)walerka napisał(a):  Split na event w miejscu od którego ma liczyć

Dużo mi to nie mówi..
Można by jaśniej?, byłbym wdzięczny.
Odpowiedz
[Obrazek: split.jpg]

Regulamin został lekko zaostrzony, jeżeli ktoś będzie wykazywał elementarny brak wiedzy z zakresu wideo czy samego Vegasa to BAN z miejsca. Mamy dość ludzi, którzy nie poświęcili nawet kilkunastu minut nad rozwiązaniem problemu lub przeczytaniu manuala/czegokolwiek. To nie jest support SONY!
Odpowiedz
(02-24-2012, 15:26)walerka napisał(a):  [Obrazek: split.jpg]

Regulamin został lekko zaostrzony, jeżeli ktoś będzie wykazywał elementarny brak wiedzy z zakresu wideo czy samego Vegasa to BAN z miejsca. Mamy dość ludzi, którzy nie poświęcili nawet kilkunastu minut nad rozwiązaniem problemu lub przeczytaniu manuala/czegokolwiek. To nie jest support SONY!

Mistrzu, kompletnego braku wiedzy to ja nie mam w vegasie :]. Nie jestem debilem, jakby znalazł rozwiązanie na innym forum to bym tutaj nie zaglądał , zamiast pokazywać mi regulamin mógłbyś pomóc a było by o wiele milej :).
Odpowiedz
Mistrzu wpisz sobie w Contents and index spilt wpisz sobie event i masz odpowiedź, może jeszcze mam ci zmontować
Odpowiedz
(02-24-2012, 15:36)walerka napisał(a):  Mistrzu wpisz sobie w Contents and index spilt wpisz sobie event i masz odpowiedź, może jeszcze mam ci zmontować

Wystarczyło powiedzieć że split jest pod skrótem "s".
...

Pomoc uzyskana, można zamknąć.
Odpowiedz
Jezu, to jest przecież podstawowa funkcja programu. Jak nie wiesz jak ciąć to ja nie wiem co Ty, człowieku, wiesz...
Odpowiedz