efekt - wklejenie obrazka w ruchomy kadr
Witam,

Tłumaczę na czym polega efekt:

Mam filmik, że wychodzę z domu z kamerą w ręce (więc obraz nie jest statyczny, kamera się trzęsie). W pewnym momencie filmuje niebo. Na niebie chciałbym wkleić księżyc tak, aby wyglądał jak naturalny. Czytaj: chcę przyssać ten mój obrazkowy księżyc do jakiegoś punktu na filmie (np. słońca, czy chmury).

Jest w Vegasie jakiś efekt śledzący dany punkt? Wiem, że w AAE coś takiego jest, ale jeśli się da wolę unikać tegoż programu. :)
Odpowiedz
W Vegasie nie ma, ale jest w BCC7.
Odpowiedz
http://sonyvegas.info/thread-2881.html
Odpowiedz
yazoo a co masz za uwagi do adobe after efects,ja uważam ze o niebo lepszy od sony vegas,to tak jak by porównywać syrenke do mercedesa (oczywiscie mercedes to adobe a syrenka to sony v
Odpowiedz
(03-03-2012, 23:19)marcinb9987 napisał(a):  yazoo a co masz za uwagi do adobe after efects,ja uważam ze o niebo lepszy od sony vegas,to tak jak by porównywać syrenke do mercedesa (oczywiscie mercedes to adobe a syrenka to sony v

A wiesz w ogóle, że AE to soft do kompozycji, a Vegas to program do montażu, w którym kompozycja jest tylko dodatkiem?
Odpowiedz
wiem Pinto ale jak kotos chce to i w adobe może filmik zmontowac tak na upartego
Odpowiedz
Przepraszam, że dopiero teraz odpisuje, ale zapomniałem o tym poście. ^^

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Przetestuję to na pewno jak tylko będzie lato i nakręcę co chciałem nakręcić.

AAE zacznę ogarniać jak nazbieram na lepszy sprzęt, bo na razie to i sam montaż w vegasie mi przysparza problemów, a co dopiero zaawansowane aftereffectsowe efekty. Nie chcę mi się odpalać AAE dla błahostki, którą mogę zrobić w vegasie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości