NUDA na forum. Chcesz poruszyć ludzi?
Witajcie,

Podobno są ferie to jest i czas wolny jeśli ktoś je ma oczywiście :) Lubię to forum ale od dłuższego czasu wieje nudą. Co wy na to żeby napisać krótki "forumowy" scenariusz i kto by chciał nagrał by filmik z wykorzystaniem scenariusza. Odbyło by się głosowanie na filmik. Taki konkurs za frajer ;P

Warunkiem powstawania scenariusza oczywiście są przyzwoite teksty gdzie autor nie wstydziłby się swoich słów lub zachowań. Oraz nie powoduje negatywnych zachowań w sieci.

Pomysł powstał już kiedyś jak przeglądałem propozycje do konkursu "3 minuty" Macieja Ślesickiego. Tyle że tam udostępniony był materiał do montażu.
Odpowiedz
To nie konkurs tylko podróba bo:
Słownik języka polskiego - konkurs
zorganizowana impreza o określonym regulaminie, której celem jest wyłonienie w drodze eliminacji kogoś lub czegoś najlepszego w danej dziedzinie, zwykle połączona z przyznaniem nagród
I dla rozluźnienia atmosfery:
Jak za dużo czasu wolnego to się jakoś możesz "rozerwać"
[Obrazek: Grenade.jpg]

a jak się nudzi to można się rozebrać i ubrania pilnować
[Obrazek: th_368x492x80_wwatermark.png1396_logo.jpg]
Odpowiedz
Fotki fajne lecz. Mnie bardziej interesuje jak do tego samego podchodzą inni. Choć zdaję sobie sprawę że dział scenariuszy w tym forum jest zdany na wegetację w stanie surowym.
Odpowiedz
Ale zauważyłeś, że to jest forum zasadniczo techniczne poświęcone Vegasowi a nie ogólnofilmowe? Raczej tam powinieneś szukać możliwości sprawdzenia się. Na Motion Freaks, na Kamera!Akcja a najlepiej po prostu zabrać sie do roboty i korzystając z ferii nakręcić coś swojego. Jest też cała masa konkursów w Polsce. I to z nagrodami.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Spokojnie zauważyłem o jakiej tematyce jest forum. Myślę że spokojnie dało by się wcisnąć to na forum między produkcje użytkowników. Jakie teraz się znajdują na nim. Bo czym by się to różniło? jedynie jednością scenariusza lecz innym wykonaniem i montażem. Ale to była moja propozycja. Ożywienia użytkowników forum do komentowania czegoś innego niż filmów z gier, intr. Rzecz jasna stworzonych w SV. A może nawet odkryło by się nowe zastosowania efektów.
Odpowiedz
Nowego zastosowania efektów? :) heh... A ja myślałem, że mówisz o konkursie filmowym.
No to proszę, rzuć scenariusz, ustal reguły i jazda.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Ja jestem za, ciekawy pomysł. Już ja wymyślę scenariusz. Ma dotyczyć tego forum, nie?
Ale nie ma zabawy jak tylko dwie osoby się zaangażują. Namów resztę, może coś z tego będzie i się pośmiejemy.

FADE OUT
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Ja myślę, że to dobry pomysł nie tylko na rozruszanie forum ale ogólnie. A to czy pomysł jest zerżnięty czy nie to mało ważne. Osobiście z chęcią bym wziął w tym udział ale na głowie mam sporo projektów i innych zajęć. Forum rzeczywiście typowo techniczne ale przecież każdy z nas musi lubić tworzyć skoro zajmuje się montażem :)
Odpowiedz
(02-23-2012, 1:08)efix napisał(a):  Nowego zastosowania efektów? :) heh... A ja myślałem, że mówisz o konkursie filmowym.
No to proszę, rzuć scenariusz, ustal reguły i jazda.

Nie ukrywam, zakręciłem się. Lubię oglądać produkcje ludzi korzystających z SV. Nie raz widziałem ciekawe efekty będące wynikiem kilku efektów i ich modyfikacji w ustawieniach.

'nozownik napisał(a):Ja myślę, że to dobry pomysł nie tylko na rozruszanie forum ale ogólnie. A to czy pomysł jest zerżnięty czy nie to mało ważne. Osobiście z chęcią bym wziął w tym udział ale na głowie mam sporo projektów i innych zajęć. Forum rzeczywiście typowo techniczne ale przecież każdy z nas musi lubić tworzyć skoro zajmuje się montażem :)

Pomysł nie jest zerżnięty tak jakoś to wyszło w mozolnym procesie "tentegowania" Inspiracją był konkurs M.Ślesickiego pt: "3 minuty" młodzi montażyści z udostępnionych ujęć składali swoją wizję. Cały opis konkursu jak i filmy młodych montażystów znajdziecie w internecie lub youtube.

A co do mojej propozycji to jest ona nadal aktywna tylko musi być więcej chętnych bo tak to nie ma sensu oceniać jeden czy dwa filmy.(brak konkurencji)
Odpowiedz