Wiecie może gdzie można kupić uchwyt na statyw do kamery?
Witam. Potrzebuje uchwytu na statyw do kamery który wypadł wraz z śrubką, ta informacja bardzo by mi się przydała. Posiadam kamerę Toshiba H20
Odpowiedz
Chodzi Ci o podstawkę w głowicy? Jeśli to, to o czym myślę to jest tego kilka rodzajów statywy foto mają inne i video inne. Tu masz link do płytek/podstawek ze statywów foto. Pamiętaj że statyw made in china może mieć swój wymiar kwadratu pod podstawkę lub inny kształt ścian kwadratu mocowania do głowicy statywu. link do sklepu z częściami foto
Odpowiedz
(02-23-2012, 0:03)Wuja87 napisał(a):  Chodzi Ci o podstawkę w głowicy? Jeśli to, to o czym myślę to jest tego kilka rodzajów statywy foto mają inne i video inne. Tu masz link do płytek/podstawek ze statywów foto. Pamiętaj że statyw made in china może mieć swój wymiar kwadratu pod podstawkę lub inny kształt ścian kwadratu mocowania do głowicy statywu. link do sklepu z częściami foto
Wybacz że tak późno odpisuje, ale jeśli chodzi o ten uchwyt, to on wypadł z kamery, statyw jest w porządku, tylko z pod spodu uchwyt z kamery wypadł :(

Odpowiedz
Czy ja dobrze rozumiem - z kamery wypadło Ci gniazdo do statywu? :)
No już wiele złego słyszałem o Toshibach, ale o czymś takim to jeszcze nie.
Chyba najprostszym rozwiązaniem będzie poszukanie na allegro czy w jakimś komisie jakiegoś starego uszkodzonego aparatu z aluminiowym (osobnym) gniazdem, wydłubanie go i wklejenie na Poxipol czy jakąś żywicę.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(03-07-2012, 20:44)efix napisał(a):  Czy ja dobrze rozumiem - z kamery wypadło Ci gniazdo do statywu? :)
No już wiele złego słyszałem o Toshibach, ale o czymś takim to jeszcze nie.
Chyba najprostszym rozwiązaniem będzie poszukanie na allegro czy w jakimś komisie jakiegoś starego uszkodzonego aparatu z aluminiowym (osobnym) gniazdem, wydłubanie go i wklejenie na Poxipol czy jakąś żywicę.
Hmm... A jest jakiś inny sposób na przymocowanie kamery do statywu?

Odpowiedz
Jasne, sznurkiem na przykład.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Zależy czy potrzebne Ci koniecznie do statywu? W sumie wszystko może załatwić gruba taśma izolacyjna.
Odpowiedz
Ok zobaczy się :)
Odpowiedz
Na statywach za bardzo się nie znam, ale mogę polecić Ci sklep, gdzie mają dużo tego typu akcesoriów, ja akurat kupowałam u nich dodatkowy obiektyw. Wejdź na stronę http://www.robimytv.pl/statywy-cat-2.html I tam poszukaj odpowiedniego modelu dla siebie. Z tego co porównywałam ceny z innymi sklepami, to w zasadzie są takie same, a czasem coś jest nawet tutaj ciut tańsze.
Odpowiedz