Problem chyba z renderowaneim

Zaznaczam cały filmik i klikam Shift + B, ale zatrzymuje sie po chwili, jak zaznacze jakikolwiek inny obszar, dzieje się to samo. O co chodzi ? Dzisiaj zacząłem pracę z Vegasem, co robię źle ? Program jest oryginalny.
Odpowiedz
O to chodzi, że jest ustawiona za mała wartość w "Dynamic RAM preview" żeby wyrenderować tak długi fragment. Im większą wartość ustawisz, tym mniej będzie dla Vegasa ogólnie.
Odpowiedz
To co robisz, nie jest renderowaniem, tylko przerenderingiem dodatkowo o wielkości pamięci zdeklarowanej.
Wygląda to tak, że jeśli pracujesz nad jakimś skomplikowanym przejściu, lub innym procesorożernym momencie, i za cholerę nie możesz zobaczyć efektu na żywo, zaznaczasz obszar, klikasz Shift+B, przez co program wstępnie renderuje (ale z uwzględnieniem jakości wybranej w oknie podglądu), i można taki fragment oglądnąć bez ścinek.

Do renderingu trzeba wcisnąć Ctrl+Shift+s
Odpowiedz
Żaden błąd, zaznacza ci tyle ile może pomieścić w ramie który przydzieliłeś dla funkcji dynamic ram preview
Kuźwa może podzielimy się godzinowo kto odpowiada na posty bo wklepaliśmy trzy razy to samo, chociaż ja byłem najoszczędniejszy w odpowiedzi
Odpowiedz
Dzięki wielkie wszystkim ! :) Można temat zamknąć, dziękuje jeszcze raz za szybki odzew.
Odpowiedz